40-50% страхових компаній затягують виплати по КАСКО

27.10.2014 

Приватне акціонерне товариство "Виробничий комплекс "Лілея" пропонує послуги по виготовленню офсетних етикеток. Компанія здійснює друк етикеток в промислових масштабах за ексклюзивним дизайном, враховуючи усі побажання замовників.

каско111На сьогоднішній день складається ситуація, при якій близько 40-50% страховиків в масовому порядку відмовляють у виплаті страхового відшкодування, а 90% з них затягують з процесом виплат. При такій картині напрошується висновок про те, що до кінця року втримаються на страховому ринку тільки найбільш сильні страхові компанії.

У такій ситуації водієві можна тільки порадити страхувати свій автомобіль в компанії, що займає лідируючі позиції на страховому ринку. Не слід лякатися високого страхового тарифу, який забезпечує високу якість обслуговування і своєчасну страхову виплату.

Заниження розмірів страхових виплат, що спостерігаються в даний час, пов’язано не тільки зі страховими компаніями, а й зі станціями техобслуговування, які навмисно пішли на завищення вартості робіт і запасних частин, що призводить до відмінностей з реальної вартості збитку при розрахунку його страховими експертами.

Середній термін виплат відшкодування за КАСКО обговорений договором страхування і становить 30 робочих днів.

 

Читайте на cайті:

Ринок страхування

Коментарі

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на STRAHUVANNYA.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами