975 000 українців придбали поліси медичного страхування

25.12.2011 

Приватне акціонерне товариство "Виробничий комплекс "Лілея" пропонує послуги по виготовленню офсетних етикеток. Компанія здійснює друк етикеток в промислових масштабах за ексклюзивним дизайном, враховуючи усі побажання замовників.

Ринок добровільного медичного страхування за 9 місяців з початку 2011 року зріс на 31%. За даними заступника голови ради Ліги страхових організацій України Олександра Залєтова, з січня по вересень страховим компаніям вдалося продати полісів медичного страхування на 785 млн гривень.

За даними Ліги, кількість користувачів такої страхової послуги зросла на 19%. Станом на вересень держателями полісів медичного страхування були 975000 чоловік.

Скачок інтересу споживачів до страхових послуг медичної спрямованості не залишився без реакції з боку операторів ринку. З початку року вартість полісів медичного страхування в Україні зросла на 10%. В даний час середня вартість поліса складає 805 гривень. Зростання цін на добровільне страхування страховики аргументують подорожчанням медикаментів і медичних послуг.

Схожі публікації:

Ринок страхування

Коментарі

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на STRAHUVANNYA.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами