Автострахування

14.10.2013 

Приватне акціонерне товариство "Виробничий комплекс "Лілея" пропонує послуги по виготовленню офсетних етикеток. Компанія здійснює друк етикеток в промислових масштабах за ексклюзивним дизайном, враховуючи усі побажання замовників.

В даний час авто страхування – це велика перевага для володарів транспортних засобів, яка позбавляє від незліченних неприємностей з мінімальними фінансовими ризиками.

Ситуація на дорозі може бути абсолютно непередбачуваною. Також шкода транспортному засобу може бути заподіяна проявом природного стихійного лиха і в результаті дій зловмисників.  Завбачливо оформлений поліс автострахування і правильно розраховані коефіцієнти ОСАЦВ при купівлі, дозволить не хвилюватися і почувати себе на дорогах більш впевнено, оскільки страхові компанії дають гарантію на відшкодування збитків при виникненні страхових випадків.

У наш час існує досить великий вибір різновидів страхування транспортних засобів.  Розглянемо найпоширеніші з них: ОСАЦВ і КАСКО.

ОСАЦВ є одним з обов’язкових полісів страхування.  За даним полюсом страхується зобов’язання власника транспортного засобу перед іншими автовласниками.  Якщо автовласник завдав шкоду чужому транспортному засобу і був визнаний винним, то за ремонт автомобіля оплачує страхова компанія, де був оформлений поліс ОСАЦВ.  Свій же транспортний засіб він ремонтує за свій рахунок.  Це суттєвий момент, на який потрібно звернути увагу людям, які оформляють поліс ОСАЦВ.

КАСКО – це захист автомобіля практично по всіх страхових випадках з відшкодуванням шкоди його власнику.  Можливі страхові випадки: ДТП – незалежно від вини водія, викрадення, ушкодження автомобіля падінням важкого предмета, пожежа, крадіжка, заподіяння шкоди третіми особами і всілякі стихійні лиха.  Даний вид страхування не належить до обов’язкового, а дає автовласникові можливість вибору купувати чи не купувати поліс.  КАСКО вигідно відрізняється від обов’язкового страхування, так як передбачає більше страхових випадків. Є можливість застрахувати автомобіль від усіх страхових випадків або ж вибрати декілька з них.

Читайте на cайті:

Ринок страхування

Коментарі

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на STRAHUVANNYA.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами