Чи варто економити на КАСКО?

03.02.2014 

Приватне акціонерне товариство "Виробничий комплекс "Лілея" пропонує послуги по виготовленню офсетних етикеток. Компанія здійснює друк етикеток в промислових масштабах за ексклюзивним дизайном, враховуючи усі побажання замовників.

КАСКОСкладно дати оцінку ролі автомобіля в житті кожної людини. Для когось це просто засіб пересування, в іншого автомобіль є предметом самовираження, третій бачить у ньому простір для творчості, займаючись його тюнінгованих. Але всіх нас об’єднує одне бажання, щоб наш автомобіль служив нам вірою і правдою і щодня радував нас. На жаль, не завжди так відбувається. Всупереч нашим бажанням в динамічному світі немає місця стабільності та вплив людського фактора дуже велике. Тому і повної гарантії збереження вашого автомобіля ніхто не дасть, адже може трапитися всяке: угон, стихійні явища, ДТП, нещасний випадок і т.д.

Уникнути таких неприємностей навряд чи вдасться, якщо вони раптом вас наздоженуть, але звести до мінімуму наступні за ними проблеми можна за допомогою австострахованія КАСКО, яке служитиме гарантією безпеки ваших нервів і вашого гаманця.

Чи можна заощадити, купуючи автоКАСКО? Прочитайте цю статтю і, цілком можливо, що ви самі знайдете відповідь на це питання.

Отже, ціна питання. Безумовно, застрахувати свій автомобіль на випадок аварії буде дешевше, ніж страхувати його по повній програмі КАСКО. Але в другому випадку в гру вступає правило: «Оптом вигідніше». Іншими словами, є безліч різних ризиків: дорожньо-транспортна пригода, крадіжка, викрадення, природні катаклізми і т.д. При нехитрому підрахунку з’ясовується, що придбання повного пакету КАСКО не тільки дозволяє убезпечити себе від всіх цих неприємностей, але й отримати значну вигоду надалі. Адже сума більша, ніж при страхуванні тільки одного випадку (До речі, з незначною різницею), говорить не про те, що ви переплачуєте в даному випадку, а про те, що ви, таким чином, захищаєте себе з усіх сторін, а значить, отримуєте істотну економію.

Слід відзначити і той факт, що вартість повного КАСКО буде тим вище, чим вище вартість вашого автомобіля. Наприклад, при страховці двох автомобілів по КАСКО з вартістю в 15 і в 30 тисяч доларів буде помітна різниця у вартості страховки, але на якості це ніяк не відбивається. При настанні страхового випадку і той і інший автомобіль отримають однакову захист. На розмір страхового тарифу впливають і такі фактори, як марка автомобіля, його пробіг, вік автоводія, набір ризиків. Чому вся Європа кожні 3-5 років змінює автомобілі? З тієї простої причини, що з підвищенням віку автомобіля підвищується і страховий тариф, тоді як вартість страховки з кожним роком тільки знижується. Максимальні виплати по КАСКО при настанні страхового випадку отримують лише власники нових автомобілів, у власників автомобілів з віком такі виплати мінімальні. На думку фахівців, страхування автомобіля, експлуатованого понад 6 років – не вигідно, оскільки виплати стають зовсім мінімальними.

Вагомим аргументом, що говорить на користь КАСКО, є той факт, що компенсація від страхової компанії при настанні страхового випадку в кілька разів перевищує вартість самого поліса.

На вартість КАСКО впливають і набори опцій, коли не тільки ризики приймаються до уваги при оцінці. Наприклад, можна застрахувати автомобіль з урахуванням його зносу, а можна і без нього. При другому варіанті страховою компанією оплачується весь ремонт, включаючи і заміну деталей. А при першому варіанті зі страхової виплати буде виключена вартість ремонту авто.

 

Читайте на cайті:

Ринок страхування

Коментарі

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на STRAHUVANNYA.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами