Чи варто страхувати малий бізнес?

03.06.2013 

Приватне акціонерне товариство "Виробничий комплекс "Лілея" пропонує послуги по виготовленню офсетних етикеток. Компанія здійснює друк етикеток в промислових масштабах за ексклюзивним дизайном, враховуючи усі побажання замовників.

страхувати малий бізнесЯкщо у вас є власний малий бізнес або ви є керівником компанії, то у вас, напевно, виникало питання про необхідність страхування. Адже сьогодні малий бізнес страхують, як і все інше – автомобілі, житло, життя і інше.

Той, хто підписував страховий договір, знає, що навіть у звичайний час, коли економіка в більш-менш стабільному стані, страхові поліси не можуть гарантувати компенсацію збитків від форс-мажорних обставин – землетрусів, революцій і т.п. У всьому іншому страхування бізнесу мало відрізняється від інших ризиків.

Страховики перед прийняттям ризиків малого підприємства вивчають і оцінюють багато факторів: кількість працівників, вартість обладнання та техніки, оборот і прибутковість підприємства. Якщо раніше із страхуванням вам доводилося стикатися, коли необхідно було застрахувати авто, то в даному випадку все трохи по-іншому. Комплексна страховка відразу від усіх ризиків коштує набагато дешевше, ніж ризики окремо. З цього випливає, що краще застрахувати відразу всі майнові інтереси, забезпечити медичне страхування співробітникам, а також забезпечити страховими полісами всі машини, що мають відношення до підприємства.

Особливістю страхування бізнесу є те, що можна застрахувати і тимчасову зупинку роботи. Проте варто відзначити, що це можливо не у всіх випадках. Які ж ситуації покривають страховики? Відшкодування за страховим договором можливо, якщо, наприклад, вночі зі складу викрали товар та магазин не може працювати. Або, припустимо, в приміщенні немає електрики, і не можуть функціонувати сканери, касові апарати. Якщо такий варіант вказаний в страховці, то недоотриманий прибуток може перекрити страхова компенсація. А з цього виходить, що вся робота буде йти нормальним чином – гроші будуть і на зарплату співробітникам, і на оренду, і на погашення кредиту. Варто відзначити, що це один із самих недорогих видів страхування (не більше двох відсотків страхової суми). І в звичайних ситуаціях власникові бізнесу він забезпечує комфортні умови роботи.

Якщо у вас є можливість, то можна купити ОСАЦВ. Адже завжди можна знайти страховиків, які пропонують свої послуги за прийнятними цінами. Крім усього перерахованого вище, застрахувати можна і професійну відповідальність. Під даним терміном мається на увазі те, що страховий захист можливий і в разі необережності, ненавмисної помилки страхувальника, результатом якої може бути шкода здоров’ю, життю, майну клієнтів.

Читайте на cайті:

Ринок страхування

Коментарі

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на STRAHUVANNYA.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами