Чи вигідно КАСКО для заставного автомобіля?

17.02.2014 

Приватне акціонерне товариство "Виробничий комплекс "Лілея" пропонує послуги по виготовленню офсетних етикеток. Компанія здійснює друк етикеток в промислових масштабах за ексклюзивним дизайном, враховуючи усі побажання замовників.

Страхування автомобіляСтрахування автомобіля на випадок збитку або викрадення є справою добровільною, але, як будь-яке правило не буває без винятків, так не обійшлося без них і при страхуванні. Якщо ви надумаєте купувати автомобіль в кредит, то банк вас неодмінно зобов’яже оформити поліс КАСКО на цей автомобіль. Чи вигода власнику транспортного засобу в страхуванні заставного автомобіля за полісом КАСКО? Давайте розберемося.

Придбаний транспортний засіб в кредит є предметом застави і вважається власністю банку до тих пір, поки цей кредит не буде погашений. Безумовно, що банк зацікавлений у тому, щоб цей предмет застави не втратив свого товарного вигляду і міг бути реалізований у разі потреби. Саме це і забезпечує поліс КАСКО.

При викраденні автомобіля страхове відшкодування від страховика при звичайному полісі КАСКО отримує страхувальник автомобіля. У випадку ж з заставним автомобілем, страхове відшкодування при викраденні автомобіля, його повної конструктивної загибелі, або коли вартість відновлювального ремонту буде перевищувати 75%, виплачується банку. У цьому випадку страховою виплатою погашається заборгованість по кредиту. При невеликих пошкодженнях, які вимагають звичайного ремонту автомобіля, страхувальник може відремонтувати автомобіль на СТО за рахунок страхової компанії і, як і колись, розраховуватися по кредиту власними силами.

У будь-якому випадку поліс КАСКО стає вигідним для позичальника, оскільки дає йому можливість не нести додаткових фінансових витрат при ДТП або будь-якому іншому страховому випадку. Щоб у цьому переконатися, варто тільки на хвилиночку уявити ситуацію, коли автомобіль, узятий по кредиту, не застрахований за полісом КАСКО. У випадку ДТП, власникові цього автомобіля доведеться не тільки ремонтувати авто за свій рахунок, а й також продовжувати розплачуватися по кредиту. Погодьтеся, подужати таке зможуть одиниці. А що робити тим, у кого немає можливості звернутися до свого банківського рахунку або за допомогою до родичів і друзів? Таким чином, поліс КАСКО є гарантією для позичальника, його захистом від боргової ями і способом виконання своїх зобов’язань перед банком за будь-яких обставин.

Що включає в себе повне КАСКО?

Повне КАСКО забезпечує захист при викраденні (Розкраданні) і збиток, який може виникнути в разі пошкодження або знищення автомобіля або його окремих частин в результаті стихійного лиха, аварії, пожежі, падіння предметів, удару блискавки, вибуху, а також протиправної дії третіх осіб.

В якості додаткової послуги можливе включення в поліс КАСКО виклик на місце ДТП аварійних комісарів. Але така послуга здорожує вартість КАСКО, тому клієнт вибирає сам: необхідна йому допомогу аварійного комісара або він сам буде справлятися з виниклою проблемою. До того ж, у багатьох страхових компаніях виявляється цілодобова підтримка по телефону, при якій клієнти отримують юридичні та правові консультації у випадку ДТП. За цим телефоном їм підкажуть не тільки загальний порядок врегулювання збитків та адреси центрів врегулювання по всій країні, але і допоможуть з вибором правильної лінії поведінки при спілкуванні з співробітниками ДІБДР та іншим учасником аварії.

Сам договір страхування по КАСКО гранично прозорий і клієнт в праві вибирати необхідний йому варіант покриття. При варіанті з франшизою, можливі додаткові понижуючі коефіцієнти.

 

Читайте на cайті:

Ринок страхування

Коментарі

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на STRAHUVANNYA.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами