Де купити КАСКО?

08.09.2014 

Приватне акціонерне товариство "Виробничий комплекс "Лілея" пропонує послуги по виготовленню офсетних етикеток. Компанія здійснює друк етикеток в промислових масштабах за ексклюзивним дизайном, враховуючи усі побажання замовників.

Страхування автомобіляУ зрізі інформаційних подій про недобросовісних страховиків, роками виплачують належні компенсації або про страхові компанії, в силу своєї некомпетентності, котрі позбулися ліцензій, а то й зовсім, кинувши в Лету внаслідок банкрутства. Мимоволі і закономірно постає питання: «Де купити КАСКО?». Для цього спробуємо зробити якийсь аналіз і скористатися методом виключень. Тому в якості першого кроку, окреслимо коло цікавлять нас Страхових компаній, серед яких виберемо 20 найбільш великих і довгожителів. Погодьтеся, в порівнянні з офісами одноденками зі штатом у дві людини, ризик залишитися без страховки зменшується в рази. Тим самим, залишаючи свої ноги в спокої від подальших спроб знайти їх або захистити себе від поїздок в інше місто, для внесення внесків в компанію, філією якої вони були.

Тепер, якщо автомобіль в кредиті, можна зателефонувати в банк, який субсидував вас з цього питання і поцікавитися – від яких страхових компаній, вони приймають страхові поліси. Упевнений, таких компаній буде два-три, максимум п’ять. Втім, можна поцікавитися і, не маючи боргових зобов’язань перед ними, мотивуючи своє питання тим, що ви бажаєте придбати авто, саме за допомогою цього банку. Причому, у самих компаній-страховиків з цього приводу цікавитися не варто. Яка, навіть не поважаюча себе компанія зізнається в тому, що у неї немає ніяких відносин з банками. Таким чином, коли коло претендентів досить звужений, можна приступати до придбання КАСКО.

Для цього, скористаємося трьома основними критеріями:

перший критерій (Особливі умови). Визначаємо, на які види поступок (Відстрочка, ремонт і так далі) йде та чи інша страхова компанія. А також, які обов’язкові вимоги вони висувають для зниження процентних ставок (Установка сигналізації, наявність власного гаража, надійність автостоянки та інше).

другий критерій (Рівень цін). Прорахуйте разом з працівником страхової компанії вартість стандартного пакету поліса. При цьому звертайте увагу на наявність в пунктах договору таких понять, як «Франшиза», агрегатна сума і так далі. Кожен підозрілий пункт і незнайомі терміни перевіряйте ще і вимагайте пояснень.

третій критерій (Відношення до виплат). Уважно ознайомтеся з пропонованими виплатами, у разі настання страхового випадку, як в розмірі суми, так і за термінами компенсації.

На закінчення, необхідно зіставити ціни і обсяг висунутих вимог і наданих послуг. Вибираємо найбільш оптимально відповідну компанію і укладаємо з нею договір про КАСКО, при бажанні можна додати кілька опцій відповідних під ваш конкретний випадок.

 

Читайте на cайті:

Ринок страхування

Коментарі

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на STRAHUVANNYA.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами