Гірськолижне покриття

20.01.2012 

Приватне акціонерне товариство "Виробничий комплекс "Лілея" пропонує послуги по виготовленню офсетних етикеток. Компанія здійснює друк етикеток в промислових масштабах за ексклюзивним дизайном, враховуючи усі побажання замовників.

Гірськолижний спорт, а тим паче – аматорський спорт – заняття небезпечне. І вирушаючи в Альпи або на інший гірськолижний курорт не варто сподіватися на стандартний страховий поліс, який вам анітрохи не вагаючись випишуть в будь-якому турбюро. Тому беручи з собою в поїздку лижі, не забудьте і про додаткове страхове покриття.

Коли застрахована особа – гірськолижник, у страховому полісі обов’язково повинно бути зазначено, що страхові випадки, причиною яких послужили заняття гірськими лижами (активними видами відпочинку), не є винятками із страхового покриття.

Страхова сума за договором страхування гірськолижника вища, ніж, наприклад, в програмах пляжного відпочинку, і становить зазвичай не менше $ 50 тис., так як з гірськолижниками частіше відбуваються страхові випадки, що вимагають серйозних витрат.

Обсяг страхового захисту в такому полісі повинен включати в себе екстрену медичну допомогу (в тому числі і стоматологічну – вибиті об лижну палицю або пеньок зуби – не рідкість; надання медичного обладнання; транспортування в одну з найближчих лікарень або ж до постійного місця проживання з медичним супроводом; перевезення останків у разі смерті; евакуацію дітей, якщо діти застрахованої туриста, що знаходяться на його утриманні і подорожують разом з ним, залишилися без нагляду в результаті хвороби або нещасного випадку, що стався із застрахованим.

Для туриста-гірськолижника може бути цікавим, щоб у страхове покриття були включені збитки, пов’язані з втратою багажу, що належить застрахованому, при проходженні за кордон або поверненню в Росію. Лижне спорядження недешеве!

Ще одна важлива особливість поліса для гірськолижника – ризик цивільної відповідальності. Вимога про те, щоб ризик цивільної відповідальності був застрахований, пред’являють всі країни гірськолижного відпочинку. Адже будь-який, навіть найдосвідченіший любитель слалому або швидкісного спуску може потрапити в ситуацію, коли доведеться відшкодовувати збитки, завдані третім особам або їх майну.

Гірськолижникові у виняткових ситуаціях може знадобитися юридична допомога, якщо він буде піддаватися переслідуванню відповідно з цивільним правом, чинним в країні тимчасового перебування, у зв’язку зі шкодою, завданою застрахованою особою третій стороні. Якщо такий ризик прописаний в страховому полісі, страхова компанія візьме на себе оплату витрат по судових витрат, юридичному захисті та іншим супутнім витрат застрахованої туриста в рамках суми, встановленої договором страхування.

У деяких випадках страхова компанія може запропонувати в рамках поліса для гірськолижника таку послугу, наприклад, як пошук і порятунок в горах.

Страхова вартість турисничних полісів для гірськолижників зазвичай на 50% вища, ніж вартість полісів для тих, хто не планує активний відпочинок. Але вона того варта. Повірте.

Читайте на cайті:

Ринок страхування

Коментарі

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на STRAHUVANNYA.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами