Готель чи квартира на добу?

13.03.2013 

Приватне акціонерне товариство "Виробничий комплекс "Лілея" пропонує послуги по виготовленню офсетних етикеток. Компанія здійснює друк етикеток в промислових масштабах за ексклюзивним дизайном, враховуючи усі побажання замовників.

квартиры посуточноНезважаючи на те, що послуга квартири на добу з’явилася на вітчизняному ринку досить давно, саме в останні роки вона стала набирати неймовірну популярність. Чому? Тому, що в порівнянні з бронюванням апартаментів і номерів в готелях, послуга подобової оренди житла надає своїм клієнтам величезні переваги. У чому вони полягають? Розглянемо це питання докладніше.

Почнемо з того, що швидко і легко зняти квартири подобово ви можете в будь-яку пору року. Навіть у «жаркий сезон» пропозицій подібного плану дійсно багато. У будь-якому районі міста! Яка ж ситуація з готелями? Планувати і бронювати проживання в них необхідно завчасно. В іншому випадку ви можете просто залишитися без даху над головою або зняти номер за дуже високою ціною.

Що ще можна сказати про переваги, які пропонують квартири на добу своїм постояльцям? Те, що способи розрахунку тут зовсім різні. Природно, тільки в тому випадку, якщо ви захочете зняти житло подобово через ріелторські агентства. Оплата через системи електронних платежів, безготівковий і готівковий розрахунок, банківські картки – посередники готові отримати з постояльців вартість квартири на добу буквально будь-яким способом. Якщо ж вас цікавить оренда житла без посередників, то оплачувати послуги найму нерухомості доведеться, зрозуміло, виключно готівковими коштами.

Одна з основних переваг квартир на добу перед номерами і апартаментами полягає також у тому, що кожен клієнт тут отримує свободу і чудову комфортабельність. Про що йдеться в першому випадку? Про те, що знявши житло на добу, ви зможете приводити до себе знайомих і друзів абсолютно в будь-який час дня і ночі. З комфортабельністю також все зрозуміло – ви отримуєте в своє розпорядження окремий об’єкт, з повністю обладнаною кухнею та всім необхідним для зручного проживання меблюванням. Відзначимо, що при бажанні ви можете зберегти повне «інкогніто». Адже вам не доведеться звертатися на рецепшен, стикатися з іншими постояльцями, охоронцями і іншим обслуговуючим персоналом.

Перевага, яку має оренда житла на добу, полягає також у тому, що ціна об’єктів тут найдоступніша. У порівнянні з готелями різниця у вартості ідентичних за площею житлових приміщень може сягати сорока, а то й п’ятдесят відсотків. Крім того, вибираючи квартири на добу, ви зможете проживати не в самоті, а компанії з трьох-чотирьох чоловік, оплачуючи житло за фактом. Якщо ж ви захочете забронювати апартаменти, то розраховуватися вам доведеться за кожне ліжко-місце.
Отже, оренда житла на добу чи номер в готелі? Вибір залишається тільки за вами!

Читайте на cайті:

Ринок страхування

Коментарі

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на STRAHUVANNYA.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами