Основний набір ризиків при страхуванні нерухомості

04.03.2013 

Приватне акціонерне товариство "Виробничий комплекс "Лілея" пропонує послуги по виготовленню офсетних етикеток. Компанія здійснює друк етикеток в промислових масштабах за ексклюзивним дизайном, враховуючи усі побажання замовників.

ризики страхування нерухомості1. Займання по будь-якої причини, включаючи вибух, результат займання (закопчені, пожежогасіння)

Пожежа трапляється не так часто, як, наприклад, затоплення, але її наслідки можуть бути тотальними. Тому від пожежі житло страхують в першу чергу.

2.  Стихійні лиха

Цей ризик, який здається неймовірним, але він необхідний для будинків, що стоять на землі. Повінь, рух грунту, землетрус, сильний вітер, при якому може бути пошкоджений дах, сильне випадання опадів, – все, що дають нам урагани, смерчі і природні явища, які теж передбачити не можна.

3. Пошкодження водою

Це вода, яка вийшла з місць, призначених для неї: з труб, акваріумів, з пральних машин, каналізації, водопостачання, з будь-якого виду шланга.

4. Механічні ушкодження

У будинок випадково в’їхав автомобіль – не спрацювали гальма, будівельним краном (при будівництві на сусідній ділянці) зачепили будинок, дерево впало на будівлю. Ризик малоймовірний, але його варто включати в загальний пакет, тому що його частка у вартості дуже мала (у порівнянні з вартістю загального ризику).

5. Ризики, пов’язані зі зловмисними діями третіх осіб.

6. Вандалізм, крадіжка або розкрадання зі зломом.

Які ризики обов’язково вказувати в договорі страхуванні нерухомості?

Обов’язково повинен бути застрахований будинок від катастрофічних подій, наприклад, від вибуху, від пожежі – від загоряння з будь-якої причини.

Необхідно звернути увагу на те, щоб в договір була включена опція «ремонт». Ремонт, як правило, страждає в першу чергу, а в нього вкладають значні суми. Також рекомендовано страхувати меблі та обладнання.

Що стосується ризиків, то крім такого катастрофічного ризику, як вогонь (пожежа), варто додати затоплення – страхування від пошкодження водою.

Виявляється, найбільш часто відбуваються страхові події, пов’язані з водопостачанням. У 2006 році найбільша кількість відшкодувань страхові компанії здійснили по причині вирваних з пральних машин шлангів, зірваних гвинтів в турецькому кріпленні, прориву труб і несправностей у водяному опаленні. Коли гаряча вода ллється на паркет і на меблі, це дуже великі збитки і, відповідно, страхові відшкодування.

Схожі публікації:

Ринок страхування

Коментарі

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на STRAHUVANNYA.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами