ОСОБИСТЕ СТРАХУВАННЯ

18.04.2012 

Приватне акціонерне товариство "Виробничий комплекс "Лілея" пропонує послуги по виготовленню офсетних етикеток. Компанія здійснює друк етикеток в промислових масштабах за ексклюзивним дизайном, враховуючи усі побажання замовників.

Страховий випадок за договором особистого страхування – це подія, яка спричиняє шкоду життю або здоров’ю самого страхувальника або застрахованої особи. У накопичувальних видах особистого страхування страховим випадком може бути і якась нешкідлива подія в житті страхувальника або застрахованої особи.

Страхова виплата в залежності від умов договору може здійснюватися, як самим страхувальником, так і застрахованою особою або ж вигодонабувачем.

Застрахована особа в даному випадку – це зазначена в договорі особа, яка не платить страхову премію, але з ним може статися страховий випадок.

Вигодонабувач не платить страхову премію, страховий випадок відбувається не з ним, він тільки одержує страхову виплату. Одна особа може суміщати в собі вигодонабувача та застраховану особу, а може бути одночасно страхувальником, вигодонабувачем і застрахованою особою.

Особисте страхування поділяється на страхування від нещасних випадків і хвороб та . Також до особистого страхування часто відносять добровільне медичне страхування.

Страхування від нещасних випадків і хвороб

За договором страхування від нещасних випадків і хвороб страховим випадком може бути травма, втрата працездатності, інвалідність, хвороба, смерть в результаті нещасного випадку і т. д.

Шкода, заподіяна страховим випадком за договором страхування від нещасних випадків, грошовій оцінці не підлягає. Тому страхове відшкодування виплачується у фіксованій сумі, встановленій договором.

Страхова виплата за договором особистого страхування може проводитися не тільки в грошовій формі, але й у формі медичного обслуговування. У цьому випадку мова йде про добровільне медичне страхування (ДМС).

Різниця між страхуванням від нещасного випадку (НС) і ДМС полягає в тому, що при настанні страхового випадку в страхуванні від НС вигодонабувач отримує обумовлену грошову суму, а в ДМС – обумовлене медичне обслуговування.

Страхування життя

Це страхування ще називають страхуванням на дожиття, накопичувальним, поворотним, ощадним.

За договором страхування життя страховим випадком зазвичай є подія, яка не тягне ніякої шкоди (наприклад, весілля, настання повноліття або пенсійного віку), а також та подія, яка може настати неминуча (смерть). Страхування життя не спрямоване на відшкодування матеріального збитку або компенсацію шкоди життю або здоров’ю. Воно, по суті, є способом отримання додаткового доходу, хоча може включати в себе елементи .

Так у випадку смерті застрахованої особи вигодонабувачем за договором страхування зазвичай стають спадкоємці застрахованої особи.

Схожі публікації:

Ринок страхування

Коментарі

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на STRAHUVANNYA.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами