Рентабельність страхового бізнесу

06.05.2013 

Приватне акціонерне товариство "Виробничий комплекс "Лілея" пропонує послуги по виготовленню офсетних етикеток. Компанія здійснює друк етикеток в промислових масштабах за ексклюзивним дизайном, враховуючи усі побажання замовників.

Рентабельність страхового бізнесуСуть страхування – захист майнових інтересів фізичних і юридичних осіб. При настанні збитку майну, страхова компанія виділяє кошти з резервів (що були створені за рахунок страхових внесків страхувальників) на відновлення постраждалого майна.

Страхові компанії працюють з великим набором ризиків, що дозволяє тримати баланс між виплатами (збитками) та страховими внесками (прибутком). Є високо збиткові види страхування і низько збиткові. Для прикладу візьмемо “КАСКО” (високо збитковий) і страхування нерухомості (низько збитковий). За статистикою ймовірність того, що станеться ДТП становить 7-8%, а ймовірність пожежі або повені в дачному будинку становить 0,2-0,5%. Якщо копнути глибше, то можна тільки ще більше впевнитися, що страхування нерухомості рентабельніше, ніж страхування транспорту.

Читайте на cайті:

Ринок страхування

Коментарі

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на STRAHUVANNYA.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами