Роботодавців зобов’яжуть страхувати здоров’я працівників

13.02.2012 

Приватне акціонерне товариство "Виробничий комплекс "Лілея" пропонує послуги по виготовленню офсетних етикеток. Компанія здійснює друк етикеток в промислових масштабах за ексклюзивним дизайном, враховуючи усі побажання замовників.

Робота над підготовкою закону про соціальне медичне страхування закінчена. Міністр охорони здоров’я Олександр Аніщенко повідомив, що в даний час проект медичної реформи розісланий експертам для ознайомлення.

Міністр прогнозує, що закон буде прийнятий парламентом в нинішньому році. Після цього пройде мінімум два роки, перш ніж лікарні зароблять на нових принципах. У свою чергу президент Віктор Янукович зажадав провести реформування системи охорони здоров’я в Україні так, щоб в результаті країна отримала ефективну страхову медицину.

Введення страхової медицини в Україні – малоприємна звістка для роботодавців. Очікується, що основний фінансовий тягар з оплати полісів для робітників понесуть саме вони.

Схожі публікації:

Ринок страхування

Коментарі

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на STRAHUVANNYA.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами