Що таке КАСКО?

29.12.2014 

Приватне акціонерне товариство "Виробничий комплекс "Лілея" пропонує послуги по виготовленню офсетних етикеток. Компанія здійснює друк етикеток в промислових масштабах за ексклюзивним дизайном, враховуючи усі побажання замовників.

страхуванняСтрахування машини каско з кожним днем стає все більш популярним. Ми вирішили розповісти вам, на що слід звернути увагу при страхуванні автомобіля за ризиком КАСКО (Страхування каско 50), які проблеми вас можуть чекати, і як ви можете знизити вартість поліса каско.

Якщо ОСАЦВ є обов’язковим страхуванням (Страхування автомобілів каско, ОСАЦВ) і його тарифи регулює держава, то КАСКО можна назвати виключно ринковим видом страхування, величина премій КАСКО може відрізнятися в різних компаніях.

Багато хто запитує, як розшифровується каско. Загальної думки, як розшифровується каско, не існує. Одні кажуть, що каско – НЕ абревіатура, а розшифровка каско являє собою юридичний термін, що припускає страхування транспортних засобів. Інші стверджують, що розшифровка каско – це «Комплексне автострахування крім відповідальності».

Не будемо заглиблюватися в термінологію і повернемося до страхування автомобіля (Страхування автомобілів каско, ОСАЦВ). Вибирати страхову компанію (Компанії каско) краще з числа найбільш відомих.

Якщо ви купуєте машину в кредит (Кредит каско), слід врахувати, що банки, як правило, співпрацюють з невеликим числом страховиків, яких і рекомендують для страхування придбаної машини (Страхування машини каско). На жаль, в цьому числі далеко не завжди знаходяться найсильніші страхові компанії (Страхування машини каско, ОСАЦВ), а значить і умови по каско можуть бути не найкращими.

Існує кілька способів знизити вартість страхування каско (Страхування каско 50). Термін страхування практично ніде не перевищує одного року (Виняток становить авто кредит, у такому випадку термін страхування може бути збільшений до кінця терміну кредиту). Майже всі компанії каско безкоштовно надають евакуатор в разі сильного пошкодження машини. Але є і платні варіанти, так що необхідно бути уважнішими.

На вартість поліса каско впливає ряд факторів: марка і рік виготовлення автомобіля, його вартість, кількість водіїв, їх вік і водійський стаж та ін Найвигідніше бути досвідченим водієм з новим автомобілем. Попередньо розрахувати вартість поліса каско можна на сайтах страхових компаній. Спеціальний калькулятор дозволить вам розрахувати вартість каско з урахуванням вашого водійського стажу і стану автомобіля.

Вартість каско можна знизити, оформивши безумовну франшизу – частина страхової премії, яку при страховому випадку ви оплатите зі своєї кишені. Прийняття франшизи так само дозволяє замінити підвищувальні коефіцієнти при допуску молодого водія до керування автомобілем. Наявність і розмір франшизи, як правило, визначає клієнт, але в деяких страхових компаніях франшиза є обов’язковою умовою каско.

Якщо марка вашого автомобіля знаходиться в числі найбільш викрадаються машин, то будьте готові до підвищувального коефіцієнта. Позбутися від даного коефіцієнта можна, встановивши якісну протиугінну систему.

У багатьох компаніях підвищувальний коефіцієнт застосовується до клієнтів, які з опівночі до 6 ранку не будуть залишати автомобіль в гаражі або на охоронюваній автостоянці.

Відмова від роботи з ризиком «Викрадення» пов’язаний з недосконалістю протиугінних і пошукових систем, а так само до законодавства, яке дозволяє оформити довіреність на керування автомобілем «Від руки».

Зазвичай клієнтам пропонують страхувати автомобіль з великою франшизою по збитку, або за програмою «До першого страхового випадку». При страховому випадку «Збиток» виплата, як правило, здійснюється протягом 10-20 днів. Що стосується ризику «Викрадення», то більшість компаній виплачує страхову суму протягом 20 днів з моменту призупинення кримінальної справи (Зазвичай воно відбувається через 2 місяці після порушення).

Некваплива робота ДАІ

Страхувальники, які вже зіткнулися з урегулюванням збитків за полісом каско, висловлюють претензії з приводу якості та швидкості обслуговування, а аж ніяк не за величиною тарифу або наявності якихось додаткових умов (Страхування каско відгуки). Однією з найбільш поширених проблем є очікування співробітників ДАІ.

Співробітники ДАІ непідвладні страховим компаніям, але деякі компанії пропонують додатковий набір послуг. Такий набір коштує недорого, але включає в себе різні допоміжні послуги, в числі яких є і допомогу в прискореному оформленні та отриманні документів в ДАІ (Природно, в рамках закону).

Сервіс на межі фантастики

Але буває й так, що складнощі при співпраці з ДАІ здаються дрібницею в порівнянні з обслуговуванням безпосередньо в страховій компанії. Як правило, якщо представник страхової компанії веде себе неналежним чином, рекомендується звернутися зі скаргою до керівника філії. Але можливі й інші способи контролю якості обслуговування. У деяких компаніях існують служби контролю якості обслуговування клієнтів. Дані служби здійснюють опитування клієнтів про якість врегулювання збитків.

Однак необхідно бути готовим до того, що проблеми можуть не закінчитися в офісі з врегулювання збитків. Деякі сервісні центри теж «Грішать» безвідповідальністю. Наприклад, рахунок, який сервісний центр повинен був направити в страхову компанію, може просто загубитися. В результаті чого вас повторно відправлять «Знімати» пошкодження автомобіля.

Але не забувайте, що така низька якість роботи властиво не всім страховим компаніям. Щоб зібрати максимальну кількість інформації про страхову компанію, ми рекомендуємо вам почитати відповідні форуми, ознайомитися з відгуками знаючих автовласників і зробити відповідні висновки.

 

Читайте на cайті:

Ринок страхування

Коментарі

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на STRAHUVANNYA.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами