Страхові компанії змінюють тарифи не в кращу сторону

15.09.2014 

Приватне акціонерне товариство "Виробничий комплекс "Лілея" пропонує послуги по виготовленню офсетних етикеток. Компанія здійснює друк етикеток в промислових масштабах за ексклюзивним дизайном, враховуючи усі побажання замовників.

страхуванняПри дослідженні 1118 програм від 16 страхових компаній було з’ясовано, що збільшена з початку року вартість автокаско поступово пішла на спад і середня базова ставка скоротилася на 0,03%. Але, при цьому, страхові компанії на 0,05% підвищили середні тарифи на поліси без франшизи і на 0,03% – на поліси з франшизою вище нуля.

Крім цього, зміни торкнулися франшиз з пошкоджень, які знизилися на 1,78%, а ось франшизи у фіксованих тарифів підросли на цілих 50 $.

Таким чином, страхові компанії роблять краще одні тарифи і тут же погіршують інші. Останнім часом велике поширення набуло таке обмеження, як врегулювання страхового випадку без протоколів ДАІ. Якщо раніше таке врегулювання було можливим два-три рази на рік, то тепер страхові компанії обмежили його до одного разу.

Франшиза по викраденню теж не залишилася без уваги, якщо її розмір без прив’язки до вартості автомобіля залишився на колишньому рівні, то в прив’язці виріс на 2,49%.

Зростання аварійності у великих містах також знайшло відображення у зміні тарифів. І якщо тариф по договорами, які передбачають порушення правил руху дещо зменшився – на 0,5%, то на 2,71% зріс тариф без обмежень у порушеннях ПДР.

 

Читайте на cайті:

Ринок страхування

Коментарі

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на STRAHUVANNYA.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами