Страховий випадок за КАСКО

17.11.2014 

Приватне акціонерне товариство "Виробничий комплекс "Лілея" пропонує послуги по виготовленню офсетних етикеток. Компанія здійснює друк етикеток в промислових масштабах за ексклюзивним дизайном, враховуючи усі побажання замовників.

автокаскоСтраховий випадок за КАСКО настає тоді, коли відбувається ДТП, при чому не важливо, хто виступає винуватцем в такій ситуації, угон або загоряння автомобіля, одним словом, коли трапляються події, що тягнуть за собою за собою заподіяння шкоди вашому автомобілю.

Як правило, представники страхової сторони при укладенні договору по КАСКО перераховують страхувальнику основні моменти, передбачені договором, але, погодьтеся, вкрай важко передбачити і перерахувати всі передбачувані нещастя.

Як приклад можна навести такий випадок, який добре зберігся в пам’яті своєю неординарністю. Напередодні Нового року, коли вже залишаються лічені хвилини до закриття офісу і всі співробітники знаходяться в передчутті майбутнього свята, в офіс звертається горе-страхувальник, якому попало опинитися в невідповідному місці саме в той момент, коли снігоприбиральна машина займалася розчищенням снігу на мосту. В результаті, на дах його автомобіля звалюється купа льоду. Добре хоч він встиг застрахувати свою машину. Залишається тільки здогадуватися – що б сталося, якби автомобіль, на який довгих три роки відкладалися кошти, – не був би ще й застрахований.

Звичайно, на його місці міг опинитися будь-який з нас, і цю приголомшливу історію в переддень Нового року було, звичайно, вкрай не цікаво вислуховувати – все квапив причепуритися, в суміжних кабінетах вже накривалися святкові столи, але висловити співчуття громадянину було необхідно.

Не знаю: який вже пункт відшукали йому для виплати, але він все-таки відремонтував свою машину і вже через місяць знову з’явився в нашому офісі з величезним букетом троянд, щоб висловити подяку нашим дівчатам за їх моральну підтримку.

Ще один випадок теж складно сприймати реально, він скоріше більше підходить до області фантастики, проте – це було насправді. На, що стоїть у дворі, тойоту з дев’ятого поверху падає супутникова антена. Насправді, все пояснюється досить просто: дув сильний вітер, оголошувалося навіть штормове попередження, а в переліку ризиків, що страхуються по КАСКО, ущерби в результаті стихійних лих, як правило, перераховуються серед виключень одними з перших.

А днями я випадково натрапив на одному сайті на випадок, що призвів за собою збиток в результаті протиправних дій третіх осіб. Схоже, що товариш постраждав від занадто войовничих сусідів: всі щілини і двері його машини виявилися залиті герметиком. Як він, бідолаха, буде її ремонтувати – не розумію!

 

Читайте на cайті:

Ринок страхування

Коментарі

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на STRAHUVANNYA.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами