Страховикам підставляють биті авто

01.09.2014 

Приватне акціонерне товариство "Виробничий комплекс "Лілея" пропонує послуги по виготовленню офсетних етикеток. Компанія здійснює друк етикеток в промислових масштабах за ексклюзивним дизайном, враховуючи усі побажання замовників.

КАСКОШвидше було б дивним, ніж неможливим, якби шахраї не робили спроб влізти зі своїми махінаціями і в таку фінансову сферу, як страхування автомобілів. Причому, треба зізнатися, їм в черговий раз це вдається зробити з притаманною їм і тільки їм спритністю і витонченістю розуму. Звичайно ж, не без допомоги співробітників ДАІ і пособництва з боку фахівців із страхових компаній.

Суть, якої, полягає в отриманні полісів на биті або зовсім неіснуючі автомобілі.

Яка ж схема цієї хитромудрої грошової операції? Як звичайно, ідея досить проста і геніальна, що вимагає тільки виправлення якоїсь циферки або важливою буковки в документі недбайливим посадовою особою. Внаслідок чого вдається непогано підзаробити, іноді й за державний рахунок. Одним з методів махінації є підбір розбитої машини до вже застрахованій автомобілю по марці і кольором, причому модифікація не завжди цікавила. Після нехитрих змін номера кузова та серії двигуна в довідці про ДТП і деяких фінансових вкладень в кишені дійових осіб, вибивалася якась сума компенсації з страхових компаній. Відомі випадки, коли одна і та ж машина розбивалася в мотлох по кілька разів, після чого чарівним чином відновлювалася до колишнього стану.

Цей спосіб прийнятний тільки для працьовитих і терплячих шахраїв. Дійсно скільки часу і зусиль йде на вивчення зведень дорожньо-транспортних пригод та пошук битих автомобілів. Тому ледачі махінатори придумали більш швидкий метод «Підробітку». Механізм, якого полягає в оформленні страховки на вже побувала в аварії машину. Причому, залежно від зухвалості і волохате рук «Потерпілого», надавалися лише документи на цю машину. Потім, після отримання поліса змінювалася дата події на пізніший час або виписувалась нова з включенням в зведення МВС. І все, в кишені «Розумника», в черговий раз, прибуло. «Але скільки мотузочці НЕ витися – кінець буде». Мабуть хтось вже прогорів на цій справі, а інакше, як би ми прості і чесні обивателі дізналися про це.

 

Читайте на cайті:

Ринок страхування

Коментарі

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на STRAHUVANNYA.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами