Страховиками збільшуються розміри франшиз, ймовірно з побоювань угонів

22.09.2014 

Приватне акціонерне товариство "Виробничий комплекс "Лілея" пропонує послуги по виготовленню офсетних етикеток. Компанія здійснює друк етикеток в промислових масштабах за ексклюзивним дизайном, враховуючи усі побажання замовників.

 страхуванняСтрахові компанії продовжують підвищувати вартість автострахування, правда, тепер вони дещо знизили свою активність у цьому питанні. За час останнього аналізу, що проводився в період з 23 березня по 17 квітня, середній тариф КАСКО виріс тільки на 0,27%, тоді як за попередній період дослідження цей показник зріс на 0, 68% вартості автомобіля.

Також підвищилися розцінки і на поліси без франшизи, зростання склало 2,03% і поліси з франшизою, де зростання становить 1,26%.

Крім того, страховики відкоригували і самі франшизи. І, якщо середня франшиза по пошкодженню знизилася на 0,19%, то по угону вона зросла на 2,16%. За припущеннями виконавчого директора Maanimo.com Наталія Шталтовна, це може бути пов’язано зі збільшенням росту злочинності, яке тягне за собою зростання числа викрадень.

До порушників правил дорожнього руху страховими компаніями також застосовуються підвищення розцінок. Так, тарифи на поліси, в яких передбачені порушення ПДР, виросли на 0,06%. Однак і тарифи на КАСКО без порушень правил руху теж подорожчали, і зростання склало 2,42%.

 

Читайте на cайті:

Ринок страхування

Коментарі

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на STRAHUVANNYA.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами