Страхуємо спортивний автомобіль

02.06.2014 

Приватне акціонерне товариство "Виробничий комплекс "Лілея" пропонує послуги по виготовленню офсетних етикеток. Компанія здійснює друк етикеток в промислових масштабах за ексклюзивним дизайном, враховуючи усі побажання замовників.

КАСКОВласники спортивних автомобілів, що приховують під своїм капотом потужне «Серце» автомобіля в 200 к.с і більше, пишаються своїми улюбленими «Рисаками». Саме з цієї причини їм з особливою ретельністю слід підходити до вибору страхової компанії. До того ж, окрім обов’язкового ОСАЦВ, слід подбати і про такий вид страхування, як КАСКО. Адже спортивний автомобіль – це дуже дорога «Іграшка», тому навіть незначна подряпина на лакофарбовому покритті може повалити вас в шоковий стан. Погодьтеся, не варто економити на дріб’язках, і такий автомобіль слід страхувати по максимуму.

Спробуємо розібратися, що необхідно зробити, щоб повністю убезпечити спортивний автомобіль від різного роду можливих ризиків.

У першу чергу, при оформленні страховки по ОСАЦВ, необхідно розширити страхову суму. Такий запобіжний захід дозволить вам, у разі аварії, не доплачувати з власного гаманця. ОСАЦВ відноситься до обов’язкового виду страхування і, якщо ви стаєте винуватцем ДТП, то всі витрати по покриттю збитку бере на себе страхова компанія. При цьому є обмеження по вартості такого збитку. А придбання поліса розширення по страхових виплатах, дає можливість збільшення максимальних сум виплат з відшкодування збитку.

Страхування КАСКО дає можливість захистити автомобіль не тільки від збитку, але і від його втрати. Страхуючи автомобіль від шкоди, ви, тим самим, оберігаєте його від усіх видів збитків, починаючи від незначних подряпин, і, закінчуючи пом’ятою дахом і іншими більш суттєвими пошкодженнями. Основною перевагою КАСКО є той факт, що ремонт найдрібніших пошкоджень можна виробляти без довідок ДАІ про те, що трапилося ДТП. Приміром, на трасі в лобове скло вашого автомобіля потрапляє камінчик, що відскочив від колеса іншого автомобіля, в результаті, на лобовому склі утворюється тріщина. Факту ДТП в даному випадку не було, але лобове скло такого автомобіля коштує дорого. І якщо ви застраховані по КАСКО, то, вам слід тільки повідомити в страхову компанію про настання страхового випадку, заміна лобового скла буде проведена без всяких довідок з ДАІ. Погодьтеся, приємно, коли такі проблеми легко вирішуються. Але число звернень без довідок ДАІ в страхову компанію має свої обмеження.

Це пов’язано з тим, що страховим компаніям невигідно проводити ремонт автомобілів, які отримують пошкодження при невідомих обставинах, які не підтверджені документально. У першу чергу це стосується водіїв, які мають велике число аварій на своєму рахунку.

Страхує КАСКО також і від втрати автомобіля. Оскільки спортивний автомобіль належить до найбільш дорогим, то втрачати такий автомобіль буде дуже важко. Слід заздалегідь потурбуватися про те, щоб захистити себе від ризику викрадення. Крім угону КАСКО забезпечує захист і від дій непереборної сили, під якою розуміються чинники, які залежать від нас. Як правило, під цим терміном ховаються різні стихійні лиха і все, що якось до них ставиться.

Укладаючи договір страхування, слід уважно ознайомитися з усіма пунктами в цьому договорі, за наявності незрозумілих для вас формулювань, краще уточнити їх у страхового агента. Також продумуйте всі варіанти і не соромтеся задавати питання, адже від вашого рішення буде залежати ваше подальше спокій.

 

Читайте на cайті:

Ринок страхування

Коментарі

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на STRAHUVANNYA.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами