СТРАХУВАННЯ ДІТЕЙ

17.02.2012 

Приватне акціонерне товариство "Виробничий комплекс "Лілея" пропонує послуги по виготовленню офсетних етикеток. Компанія здійснює друк етикеток в промислових масштабах за ексклюзивним дизайном, враховуючи усі побажання замовників.

Ще один вид страхування, інтерес до якого незмінно зростає з настанням літа – : безмірно активні круглий рік, діти в період канікул частіше залишаються без нагляду, а значить – опиняються в зоні підвищеного ризику. Відправляючи дітей у оздоровчі та спортивні табори, доцільно подбати про їх надійний страховий захист, а для цього батьки повинні добре розуміти, який вид страхування необхідно вибрати.

Нерідко кажучи про страховку, пов’язану із захистом здоров’я, ми помилково говоримо «страхування життя». З точки ж зору фахівця, це абсолютно неправильно: під страхуванням життя мається на увазі життєзабезпечення дитини до досягнення нею повноліття (наприклад, у разі позбавлення батьківського піклування). Страхування, про яке слід поговорити в період літніх канікул – це медичне страхування, що забезпечує фінансову підтримку в критичних ситуаціях, пов’язаних з розладом здоров’я дитини або з нещасним випадком.

Добровільне медичне страхування для дітей дає можливість мінімізувати вартість поліса, обмеживши перелік послуг тільки тими, які знадобляться швидше за все (наприклад, послуги педіатра загального профілю).

Страхування від нещасних випадків традиційно виділяється в медичному страхуванні в окремий вид, коли страховим випадком вважається погіршення здоров’я застрахованої особи в результаті непередбачених подій (травм, автомобільних аварій, укусів отруйних комах і т.п.) Поліс страхування від нещасного випадку – найактуальніша дитяча страховка на літній період: на жаль, навіть під наглядом вихователів в оздоровчих і спортивних таборах дитячий відпочинок рідко обходиться без травм.

Згідно з існуючою статистикою, найбільш поширеними серед дитячих травм є сильні гематоми, удари і переломи, струс мозку, рідше – опіки. До речі, фахівці не без підстав рекомендують укладати договір страхування дітей від нещасного випадку на весь рік: активні ігри, заняття спортом і фізкультурою і просто перебування в дитячому колективі – це завжди підвищена ймовірність отримання травми. До того ж, поліс страхування від нещасного випадку обходиться дешевше стандартного поліса ДМС.

Для того, щоб страхова захист обійшлася ще дешевше, є сенс укласти колективний договір страхування від нещасного випадку – наприклад, страхування групи відпочиваючих дітей, в складі якої налічується 20 і більше осіб. У цьому випадку страхова компанія обов’язково запропонує і більш вигідні умови страхування, і значні знижки.

Для багатьох батьків сьогодні актуальне також питання страхування дітей, що виїжджають на відпочинок за кордон. При виїзді за кордон для дітей діють загальні правила обов’язкового медичного страхування туристів, в рамках якого для дитини, яка виїжджає за кордон без батьків, при настанні страхового випадку передбачено супровід на батьківщину представником страхової компанії. При цьому батькам слід знати, що поліс медичного туристичного страхування не покриває медичні послуги, пов’язані із загостренням хронічних захворювань.

Куди б не прямувала на відпочинок дитина, батьки в будь-якому випадку можуть самостійно вибрати і страховика, якого вважають найбільш надійним, і страхову програму, що максимально відповідає особливостям майбутнього відпочинку.

Вибираючи страхову компанію, необхідно переконатися в наявності спеціальної дитячої програми страхування, уважно ознайомитися з умовами страхування та порядком здійснення виплат при настанні страхового випадку, дізнатися про наявність обмежень (наприклад, чи покриває страховка травми, отримані при занятті аматорським або професійним спортом).

Зрозуміло, страховка не зможе захистити дитину від подібних неприємностей, проте реально допоможе поправити здоров’я, якщо лихо вже сталося – сплатити дороге лікування, звернувшись до найкращих лікарів і вибравши найкращі лікарські препарати з мінімальним навантаженням на сімейний бюджет.

 

Схожі публікації:

Ринок страхування

Коментарі

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на STRAHUVANNYA.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами