Страхування КАСКО

10.11.2014 

Приватне акціонерне товариство "Виробничий комплекс "Лілея" пропонує послуги по виготовленню офсетних етикеток. Компанія здійснює друк етикеток в промислових масштабах за ексклюзивним дизайном, враховуючи усі побажання замовників.

страхуванняАвто КАСКО відноситься до системи страхування транспортного засобу. Під її дію підпадають тільки засоби транспорту, а такі моменти, як страхування здоров’я і життя пасажирів, збереження вантажів, відповідальність перед третіми особами і т.д. в цю страховку не входять. КАСКО підрозділяється фахівцями страхових компаній на часткове і повне, коли в першому випадку автомобіль страхується тільки від збитку, а в другому – страхування проводиться і від збитку, і від угону.

Сьогодні пропозиції російського ринку страхових послуг здатні задовольнити запити і потреби будь-якого клієнта. Понад 80 компаній надають послуги КАСКО юридичним особам та населенню. При цьому, послуги цих компаній розрізняються як набором, так і вартістю пакета страхування.

Розрахунок вартості страхування за програмою КАСКО в основному ведеться у відсотковому відношенні до вартості застрахованого транспортного засобу. У кожної компанії цей відсоток різний і знаходиться він в діапазоні 5-10%. Крім цього, при розрахунку КАСКО беруться до уваги такі фактори:

  • рік випуску і модель транспортного засобу;
  • стаж водія;
  • число осіб, допущених до управління транспортним засобом;
  • відсутність або наявність протиугінних засобів.

Деякими компаніями приймається до уваги і рейтинг викрадення транспортних засобів, і багато іншого. Крім того, багато пропозиції по КАСКО від різних страхових компаній можуть дуже сильно відрізнятися один від одного умовами страхування. Тому, не слід зупинятися на першому, підвернувся вам реченні, а є сенс, проаналізувати найцікавіші пропозиції і вибрати найбільш оптимальне для вас.

Знижки, пропоновані різними компаніями, можуть бути не тільки інструментом для залучення клієнтів, а й засобом для їх обману в руках компаній із сумнівною репутацією. Тому, для отримання правильної знижки по КАСКО, яка не зазіхає на вашу кишеню, а створюється в результаті планомірної маркетингової політики компанії, необхідно звертатися до перевірених часом страховим організаціям.

Пошуком клієнтів для великих страхових компаній займаються представники цих компаній, так звані, брокери. Метою яких, є зацікавити потенційного клієнта і запропонувати йому найбільш оптимальні умови співпраці з тією компанією, яку він представляє. Крім цього, брокер надає допомогу в зборі необхідних документів та отриманні страховки при настанні страхового випадку.

 

Читайте на cайті:

Ринок страхування

Коментарі

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на STRAHUVANNYA.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами