Страхування КАСКО: у кого страхуватися і як розрахувати вартість страховки КАСКО

07.07.2014 

Приватне акціонерне товариство "Виробничий комплекс "Лілея" пропонує послуги по виготовленню офсетних етикеток. Компанія здійснює друк етикеток в промислових масштабах за ексклюзивним дизайном, враховуючи усі побажання замовників.

Страхування автомобіляВибираючи і замовляючи новий автомобіль, ми розраховуємо на його надійність. Над забезпеченням якої, трудиться весь колектив компанії-виробника. Однак, скільки б сил виробник не вкладав у надійність автомобіля, яким би великим досвідом не володів водій, ніхто не застрахований від ДТП або нещасних випадків. Саме для таких моментів і існують страхові компанії. Страховий поліс дає власнику почуття впевненості і захищеності на дорогах.

З усіх продуктів страхування, пропонованих сьогодні страховими компаніями, найбільший інтерес представляє страховка КАСКО, яка, на відміну від ОСАЦВ, є добровільною. Завдяки безлічі переваг, КАСКО отримала велику популярність серед автовласників. І. якщо обов’язковий поліс ОСАЦВ не захищає майно автовласника, а тільки його відповідальність перед третіми особами, то поліс КАСКО покликаний саме для вирішення величезного спектру неприємностей і пригод, які можуть трапитися з автомобілем.

Розберемося з терміном «Страхування КАСКО». У цей вид страхування входять ризики по всіх страхових випадках, в яких може стати ваш автомобіль, включаючи і ризики угону, протиправні дії третіх осіб і т.д. Погодьтеся, що мати страховку, практично на всі випадки – це дуже зручно і надійно.

Найбільш важливим питанням, в цьому випадку, є вартість КАСКО. Розрахунок вартості КАСКО складається з декількох важливих елементів, включаючи вік транспортного засобу, його ринкову вартість, його марку і пробіг, вік, стаж автовласника і т.д. Безумовно, є вже і готові тарифи автоКАСКО, такі, як для VIP клієнтів або різні спеціальні пакети і програми. Вирахувати вартість страховки КАСКО можна і своїми силами, орієнтуючись на стандартні ціни, але краще довіритися фахівцеві, який знає всі нюанси і прорахує точну вартість саме для вашого авто.

Найбільш дешева страховка КАСКО буде у тих, хто купує автомобіль іноземного виробництва з нульовим пробігом, а в страховку КАСКО включений тільки один власник авто, молодий і має великий досвід водіння. При цьому автомобіль повинен бути обладнаний сучасною охоронною системою. Але ідеальні випадки зустрічаються нечасто. І з цієї причини, перш ніж відправитися за полісом КАСКО, краще скористатися послугою, яка є на багатьох сайтах – онлайн-калькулятор КАСКО, який є досить надійним і показовим. При цьому, базовий тариф буде тим крупніше, ніж старше ваш автомобіль і дешевше його вартість, а інші коефіцієнти будуть відрізнятися. Поліс КАСКО, в який включається необмежена кількість осіб, допущених до управління авто, буде найдорожчим, а самим вигідним буде поліс, до якого включено тільки одна людина. Якщо в договір страхування вписують кількох осіб, то стаж водіння для розрахунку вартості береться мінімальний. Додаткові параметри в ціну поліса КАСКО вносять і ті, хто допущений до управління, але мають вже солідний вік.

Звичайно, неможливо в одній статті відобразити всі моменти, що роблять вплив на вартість страхового поліса КАСКО. Насправді, у кожного випадку є свої нюанси. Тому, щоб розрахувати вартість і придбати поліс КАСКО, краще звернутися до страхового брокера. Адже звернення до професіоналів позбавляє від випадків обману і служить гарантією високоякісного обслуговування. Таким чином, ви зможете заощадити свої кошти, адже професіонал підбере для вас саме ті розцінки, які найбільш краще відповідають вашому випадку, а також дасть гідну знижку. Щоб замовити поліс КАСКО, вирушаючи до страхового брокера, не забудьте взяти з собою свій паспорт та всі необхідні документи на автомобіль.

 

Читайте на cайті:

Ринок страхування

Коментарі

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на STRAHUVANNYA.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами