Страхування квартири: основні моменти

16.04.2013 

Приватне акціонерне товариство "Виробничий комплекс "Лілея" пропонує послуги по виготовленню офсетних етикеток. Компанія здійснює друк етикеток в промислових масштабах за ексклюзивним дизайном, враховуючи усі побажання замовників.

cтрахування квартириДобровільне страхування квартири – необхідна дія для забезпечення спокою і впевненості у завтрашньому дні. Звичайно, вона не захистить від непередбачених бід, але доставить кошти, які допоможуть швидше їх подолати. А щоб бути повністю в цьому впевненим, необхідно ознайомитися з деякими нюансами і «підводними каменями» страхування квартири.

Перший нюанс – вибір страхової компанії. Орієнтуватися необхідно на страховиків які добре себе зарекомендували, які давно перебувають на ринку. Їх пошук можна здійснити, не відходячи від комп’ютера, за допомогою інтернету. Корисно буде ознайомитися з рейтингом страхових компаній за поточний рік і вибрати тих, хто займає верхні рядки (рейтинг надійності не нижче A +). Вибравши кілька претендентів, найкраще відвідати їх офіційні сайти і ознайомитися з наданими продуктами. Там же можна скористатися для легкого розрахунку вартості поліса страхування квартири калькулятором, вказавши в якості вхідних даних вартість квартири, ризики і т.п.

Далі, потрібно знати в яких випадках набуває чинності договір страхування. Основні страхові випадки: пожежа, вибух газу, удар блискавки; затоплення водою; стихійні лиха (наприклад, ураган); крадіжка зі зломом і інші протизаконні дії третіх осіб; удар, зіткнення (наприклад, від дерева, що впало або при авіакатастрофі). Однак необхідно розуміти, що якщо причиною того чи іншого страхового випадку є дія або подія, не передбачене договором, то страхова виплата не надійде. Наприклад, якщо вибух газу в будинку стався внаслідок терористичного акту, вірогідність якого не передбачена договором страхування.

Крім того, важливо детально перерахувати, що саме страхується. Як правило, в стандартний пакет добровільного страхування нерухомості входить страхування конструкції квартири, її обробки, технічного обладнання та відповідальності. При бажанні застрахувати і рухоме майно рекомендується скласти додаткову угоду з переліком всіх підлягають страхуванню предметів. Деякі речі в силу своїх особливостей взагалі не підлягають страхуванню, наприклад, картини, антикваріат, коштовності і т.п.

Особливу увагу слід приділити умовам страхування. Для цього недостатньо буде переглянути поліс. Він містить в основному тільки посилання на умови договору. Їх-то і потрібно уважно прочитати, щоб розгледіти всі «підводні камені». Наприклад, збиток від затоплення водою можуть не відшкодувати, якщо вода проникла через вік будівлі. Також можлива відмова від страхової виплати у випадку пожежі, якщо він стався внаслідок короткого замикання. Всі ці «якщо» необхідно вчасно виявити в договорі страхування квартири, щоб вони не спливли в самий невідповідний момент.

Нарешті, у разі невмотивованої відмови виплатити відшкодування збитку, якщо страховий випадок все-таки настав, необхідно звернутися до суду. Тому правильний вибір компанії-страховика укупі з ретельно вивченим договором – запорука успіху.

На сайте rieltor.crimea.ua/evpatorija/flats-rent-daily/ вы легко сможете найти квартиру посуточно в Евпатории.

Читайте на cайті:

Ринок страхування

Коментарі

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на STRAHUVANNYA.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами