Страхування нерухомості

07.01.2013 

Приватне акціонерне товариство "Виробничий комплекс "Лілея" пропонує послуги по виготовленню офсетних етикеток. Компанія здійснює друк етикеток в промислових масштабах за ексклюзивним дизайном, враховуючи усі побажання замовників.

страхування нерухомостіНавіщо страхувати нерухомість?

На будівництво витрачено двісті тисяч, на ремонт і меблі – ще сто. І все це можна втратити відразу! Звичайно, гарантувати, що пожежа ніколи не трапиться, вам ніхто не стане, але фінансову компенсацію отримати ви звичайно можете якщо скористаєтесь послугою .

Скільки часу буде потрібно бригаді рятувальників, щоб пробратися через пробки і вчасно приїхати на місце події – 5 чи 40 хвилин? Питання риторичне. Однак за 40 хвилин повністю згорає будь-який приватний будинок. І тоді власнику буде вже неважливо, з яких причин відбулося загоряння, хто винен у тому, що перегрівся провід чи відбулося коротке замикання… Для нього буде важливо тільки одне: хто поверне майно, нажите роками, хто відшкодує збиток.

Як відбувається страхування нерухомості?

В першу чергу, необхідно встановити реальну вартість будинку або будівлі на момент страхування. Оцінювач визначає реальну аналогову ринкову вартість нерухомості. За страховку ви платите певний відсоток від вартості нерухомості.

Інший, більш спрощений вид страхування – так зване експрес-страхування. Це швидке страхування нерухомості на певну суму без опису та огляду. Таку страховку можна оформити без огляду майна. Замовити її можна навіть по телефону або через Інтернет.

Припустимо, домовилися, що умовну нерухомість страхують на 1 млн. грн. Яка б подія не відбулося, шкода відшкодовується в рамках цієї суми.

Існує чотири групи , по яким відшкодовується збиток: будівництво, ремонт, меблі, обладнання. І неважливо, що постраждало. На 1 млн. грн.. постраждав ремонт та меблі – цей мільйон буде виплачений для ремонту та меблів. Знищене обладнання-буде оплачене. Немає ніяких коефіцієнтів. Страховка не припускає, що 20% суми може бути виплачено за зіпсований водою паркет, 30% – за пожежу і т.д.

Схожі публікації:

Ринок страхування

Коментарі

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на STRAHUVANNYA.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами