Страхування ОСАЦВ: особливості вибору

15.12.2014 

Приватне акціонерне товариство "Виробничий комплекс "Лілея" пропонує послуги по виготовленню офсетних етикеток. Компанія здійснює друк етикеток в промислових масштабах за ексклюзивним дизайном, враховуючи усі побажання замовників.

страхування14У народі давно гуляє жартівлива розшифровка абревіатури ОСАЦВ – Обережно Страхувальник у Автомобілі Головне Відповідальність. Сьогодні, коли мова заходить про страхування ОСАЦВ, складно говорити, що поліс ОСАЦВ є хорошим важелем взаємин, а так само врегулюванням претензій у разі ДТП. У чому ж полягає основна проблема ОСАЦВ і як її вирішити?

Часто ми стикаємося з тим, що страховка ОСАЦВ не може покрити ті витрати, які виникли в результаті ДТП. Можна звинувачувати в цьому страхову компанію, страхового агента або менеджера, так само ми можемо судити, наскільки опрацьовані нормативні документи та положення, що регулюють діяльність страховика.

Але давайте зізнаємося самі собі, наскільки ретельно ми підходимо до вибору страхової угоди, до його умов. Дуже часто вирішальним фактором при виборі страховика є вартість поліса ОСАЦВ. Ми здійснюємо розрахунок ОСАЦВ , використовуючи спеціальний калькулятор ОСАЦВ, і поспішаємо до того страховику, у якого вартість ОСАЦВ менше. А адже насправді страхування ОСАЦВ увазі тільки визначення мінімального рівня страхового покриття. Все, що знаходиться вище встановленого рівня, визначає добровільне страхування цивільної відповідальності.

У нашому випадку страхові компанії по суті можна порівняти з магазинами, кіосками, супермаркетами і торговими будинками. Страховка ОСАЦВ у кожної страхової компанії включає різні опції. Вартість ОСАЦВ при цьому варіюється. Ми хочемо звернути увагу на ті опції, які Ви можете включити в свій поліс ОСАЦВ.

Ліміти є основним слотом, який включає страхування ОСАЦВ . Його необхідно вибирати в контексті того, що на дорогах нашої неосяжної країни їздять досить дорогі автомобілі, для яких середня вартість ремонту після ДТП обійдеться в кілька тисяч у.о.

АГО по першому ризику – страховка ОСАЦВ з даною опцією зобов’язує страхову компанію до виплати страхового відшкодування тільки внаслідок одного випадку, незалежно від величини збитку. Після виконання зобов’язань договір страхування ОСАЦВ втрачає свою юридичну силу.

Тимчасове покриття – виконавши невеликий аналіз інтенсивності експлуатації свого залізного коня, Ви можете зменшити або збільшити кількість годин протягом дня або тижня, під час яких страхова компанія буде нести свої зобов’язання з виплати страхового відшкодування.

Франшиза (Страхування франшиза) – частина збитку, в межах якого страхова компанія не несе зобов’язання з відшкодування збитку. Франшиза обумовлюється в страховому угоді ОСАЦВ. Умовне страхування франшиза застосовується з урахуванням дій умов, тобто з урахуванням часу, території, розміру відшкодування і т.д. Безумовна франшиза вираховується із загального розміру відшкодування по кожному страховому випадку.

Як бачите, за допомогою даних опцій кожен, хто вибирає страхову компанію, щоб оформити страхування ОСАЦВ може легко оцінити наскільки у тій чи іншій страховій компанії гнучка політика щодо умов страхування.

 

Читайте на cайті:

Ринок страхування

Коментарі

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на STRAHUVANNYA.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами