Страхування права власності на квартиру – титул

09.01.2012 

Приватне акціонерне товариство "Виробничий комплекс "Лілея" пропонує послуги по виготовленню офсетних етикеток. Компанія здійснює друк етикеток в промислових масштабах за ексклюзивним дизайном, враховуючи усі побажання замовників.

– страховка права власності на житло. Ця страховка є обов’язковою, якщо іпотека є вашою єдиною можливістю з придбання житла; без титулу в будь-якому банку кредиту Вам не отримати. До речі, необхідними умовами отримання кредиту так само є страховка застави, Вашого життя і працездатності. Якщо Ви купуєте житло за готівку, але все ж бажаєте застрахуватися, то заважати Вам ніхто не стане.

Власник, який застрахував титул, повністю захищений втрати права на власність, тому що при втраті титулу Ваша страхова компанія зобов’язана буде відшкодувати збиток.

Процес страхування прав власності протікає за певним сценарієм: спочатку на предмет юридичної «чистоти» проходить перевірку житлоплоща, потім оцінюються і аналізуються всілякі ризики, а потім дається гарантія повернення грошей вкладених в житлоплощу (часом ця сума не менше ціни на житлоплощу). Зрештою Ви отримуєте гарантію юридичного супроводу.

Ризики (виникнення посягань на право власності) при всьому при цьому враховуються різні. Не має сенсу укладати подібний договір на термін більше трьох років (як правило, такі договори й укладаються на півтора – три роки), оскільки після закінчення трьох років закінчується і строк так званої позовної давності.

Читайте на cайті:

Ринок страхування

Коментарі

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на STRAHUVANNYA.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами