Страхування велосипеда

24.05.2015 

Приватне акціонерне товариство "Виробничий комплекс "Лілея" пропонує послуги по виготовленню офсетних етикеток. Компанія здійснює друк етикеток в промислових масштабах за ексклюзивним дизайном, враховуючи усі побажання замовників.

страхування-велосипедаВелосипедисти не менше стурбовані збереженням свого транспорту, ніж автолюбителі – саме такий висновок можна зробити після проведення опитування в соціальних мережах. Виявилося, що дуже багато хто готовий платити внески до 10% від вартості велосипеда, щоб отримати страховку і не переживати з приводу матеріальних проблем через крадіжки або поломки свого засобу пересування. Але, незважаючи на великий попит на подібну послугу, велосипеди у нас все ще не страхують. Але чому?

У якомусь сенсі застрахувати велосипед, який можна купити в онлайн гіпермаркеті “abo” перейшовши за посиланням http://abo.ua/bikes/haibike/, можна – але виключно як частину домашнього майна в житловому будинку, квартирі чи на дачі. У такій ситуації страховим буде вважатися тільки один випадок – факт крадіжки вашого двоколісного друга прямо з дому. За все, що трапиться з велосипедом, як тільки він залишить рідні стіни, компенсацію ви вже не отримаєте. До слова, далеко не всі компанії в числі домашнього майна згодні застрахувати і велосипед: кажуть, дуже вже великий ризик того, що в разі крадіжки за межами житла люди будуть лукавити і намагатися отримати компенсацію.

У той же час за кордоном подібні поліси користуються великою популярністю. Наприклад, латиська страхова компанія Seesam не переживає з приводу ризиків і охоче укладає договори з власниками велотранспорту.

Згідно з умовами страхування майна приватних осіб, пропонованих компанією, страховка поширюється як під час зберігання за вказаною в страховому полісі адресою, так і під час використання на території Латвійської Республіки. Крім велосипедів, оснащенням для активного відпочинку вважаються переносний / портативний комп’ютер, відеокамера, фотоапарат, лижі, сноуборд, ковзани, дитяча коляска, намет, а також інші предмети туристичного та спортивного інвентарю.

Щоб в якійсь мірі убезпечити себе від недобросовісних клієнтів, страхова компанія вказує в договорі деякі нюанси. Так, наприклад, якщо ви забули закрити двері гаража і зловмисник, не розкриваючи замків, спокійно проник у приміщення і вкрав вашого «залізного коня», то страховим даний випадок не визнають. В умовах також зазначено: якщо ви хочете залишити велосипед на вулиці, його необхідно замикати замком або іншим пристроєм безпеки. Крім того, потрібно блокувати обидва колеса, а також приковувати транспорт із захопленням рами до якого-небудь нерухомого об’єкту. Якщо злодій все-таки зуміє обійти всі ці хитрощі і вкрасти велосипед, компанія виплатить вам компенсацію. В результаті крадіжки або наїзду транспортного засобу на застраховане оснащення – теж.

 

Читайте на cайті:

Ринок страхування

Коментарі

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на STRAHUVANNYA.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами