Страхування як фактор надійності бізнес-плану

21.10.2013 

Приватне акціонерне товариство "Виробничий комплекс "Лілея" пропонує послуги по виготовленню офсетних етикеток. Компанія здійснює друк етикеток в промислових масштабах за ексклюзивним дизайном, враховуючи усі побажання замовників.

страхова виплатаНа сьогоднішній день все більше підприємців беруть на озброєння такий інструмент, як добровільне страхування вкладів, з метою зниження втрат, пов’язаних з можливими ризиками.

При складанні бізнес-плану інформація про страхування всіляких ризиків вашої фірми вказується в розділі «Оцінки ризиків».

Головним документом у страхуванні є страховий поліс. Так називається договір, за яким страховик зобов’язується виплатити компенсацію при настанні непередбаченої ситуації, що призвела до затрати власних коштів страхувальника. В обмін на страхову компенсацію застрахована особа зобов’язується сплачувати страхові внески.

У страховому полісі обов’язково прописується, від яких саме ризиків застрахований клієнт, на яку суму і терміни. У полісі визначається порядок виконання сторонами своїх зобов’язань, пов’язаних з договором.

Страхування можна назвати одним з ключових моментів економічної надійності бізнес-плану.

Види страхових полісів

Страхові поліси поділяються на особливі і єдині. Спеціалізований поліс описує певний предмет майна, що підлягає страхуванню, його ціну і розмір. Отже, можливе страхування таких елітних речей – антикваріату, коштовностей, різних творів мистецтва.

При оформленні загального полісу надаються досить гнучкі умови, однак, розмір страхової суми повинен відповідати реальній вартості майна в цілому. Для кожного окремого предмета, в цьому випадку, не встановлюється своя страхова сума.

Такий варіант як пакетний поліс дозволяє застрахувати практично всі ризики. У даному випадку слід об’єднати подібні або одні й ті ж види ризиків, щоб не допустити подвійного страхування однакових ризиків різними компаніями. Якщо ж ви застрахуєте абсолютно не схожі ризики в єдиному пакеті, то значно обмежити свій вибір при купівлі інших страхових полісів.

У будь-якому випадку, щоб запобігти подвійному страхуванню, необхідно ретельно вивчити умови різних страхових компаній і підібрати найбільш відповідний для вас варіант.

Читайте на cайті:

Ринок страхування

Коментарі

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на STRAHUVANNYA.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами