Страхування земельних ділянок

25.05.2013 

Приватне акціонерне товариство "Виробничий комплекс "Лілея" пропонує послуги по виготовленню офсетних етикеток. Компанія здійснює друк етикеток в промислових масштабах за ексклюзивним дизайном, враховуючи усі побажання замовників.

Страхування земельних ділянокВам набридло бачити свою земельну ділянку розореною невідомими хуліганами? Ви боїтеся, що її затопить водою або каналізаційними стоками? Що так дбайливо і трепетно ​​вирощений урожай поб’є градом або спалить немилосердною спекою?

Ви, звичайно, можете обгородити свій земельний наділ високим парканом.  Або побудувати над ним дорогий широкий навіс.  Або найняти сторожа, щоб наглядав за врожаєм.  Але всі ці зусилля не дадуть такого ефективного захисту, який забезпечує страхування майна (земельної ділянки).

При страхуванні земельної ділянки страхові компанії зобов’язуються виплатити Вам збиток в максимально короткий термін, якщо з Вашою земельною ділянкою трапиться якесь із зазначених у договорі нещасть.

Ризики від яких захистить страхування земельної ділянки:

  • вогонь: пожежа, вибух, удар блискавки, підпал;
  • стихійне лихо: землетрус, ураган, смерч, шторм, повінь, паводок, град, просідання грунту, зсув, гірський обвал, сніжна лавина, тиску снігового покриву;
  • вода: протікання водопровідних, каналізаційних, опалювальних систем;
  • протиправні дії третіх осіб (в тому числі, хуліганство і вандалізм);
  • транспортні ризики (зокрема, падіння пілотованих літальних апаратів).

Багато хто з нас, особливо з віком, відчувають тягу до землі, починають отримувати задоволення від роботи на своїй земельній ділянці і від вигляду плодів своєї праці: квітів, ягід, овочів і фруктів.  Але цю роботу не можна назвати легкою.  І тому нам так хочеться захистити її результати, та й саму ділянку від несподіваного вторгнення – будь то стихія, чи непрохані гості.  Не завжди є час і можливість самим забезпечити захист.  Не будеш же, справді, платити сторожу цілий рік гроші, щоб місяця 2-3 покопатися на улюбленій ділянці або просто відпочити.

Але навіть якщо так, то навряд чи комусь з нас під силу врятувати врожай, припустимо, від урагану, посухи або повені. Тому можна оформити страхування майна (земельної ділянки).  Це швидка, порівняно недорога процедура (вартість залежить від місцевості, де розташована ділянка) і на 100% ефективний захист.

Вона не зупинить ураган або повінь, але позбавить Вас від фінансових втрат, пов’язаних з нанесеним вашій ділянці збитком.

Читайте на cайті:

Ринок страхування

Коментарі

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на STRAHUVANNYA.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами