Ваші перші дії при страховому випадку

28.01.2013 

Приватне акціонерне товариство "Виробничий комплекс "Лілея" пропонує послуги по виготовленню офсетних етикеток. Компанія здійснює друк етикеток в промислових масштабах за ексклюзивним дизайном, враховуючи усі побажання замовників.

страховий випадокЩо ж потрібно робити, якщо нещастя все-таки відбулося? Більшість страхових компаній на це питання дадуть однаково: слід протягом 24 годин заявити про подію. Тут важливо не потрапити під підозру в шахрайстві – якщо буде доведено, що ви сприяли сталось страховій події (тобто, воно не було випадковим), то виплата не здійснюється. Це дуже вагома причина, по якій вам можуть відмовити у виплаті страховки.

Запам’ятайте, що «відлік» починається саме з того моменту, коли про подію стало відомо. Якщо людина, нерухомість якого постраждала, була у цей час у від’їзді (у відпустці, відрядженні) і не могла повідомити про страхову подію відразу, вона все одно отримає виплату, підтвердивши свою відсутність відповідними документами (посвідчення про відрядження, довідка з роботи, проїзні документи).

Терміни виплати страхового відшкодування

Якщо вам хтось скаже, що страхова компанія виплатить вам страховку протягом трьох, днів, це буде неправдою. Завжди існує процедура збору і подачі документів. І вона вимагає часу. Після отримання заяви від потерпілого, на місце події виїжджає експерт, робить фотофіксацію та опис. Потім експерти оцінюють збитки, а компетентні органи дають висновок про причини того, що сталося. Тільки після цього потерпілому виплачують відповідну компенсацію.

Дізнатися, скільки часу буде потрібно, щоб отримати страхове відшкодування, можна в договорі страхування майна. У різних компаніях-різні терміни. Від семи днів до місяця з моменту подання всіх необхідних документів. Якщо збиток тотальний, на всі формальності можуть піти і місяці.

Схожі публікації:

Ринок страхування

Коментарі

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на STRAHUVANNYA.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами