Від чого залежить вартість страхування заміського будинку?

02.09.2013 

Приватне акціонерне товариство "Виробничий комплекс "Лілея" пропонує послуги по виготовленню офсетних етикеток. Компанія здійснює друк етикеток в промислових масштабах за ексклюзивним дизайном, враховуючи усі побажання замовників.

страхування заміського будинкуСьогодні повертається тенденція на заміське життя. Яке ж заміське життя може бути без власного котеджу або будиночка? Зрозуміло, заміський будинок у цій тенденції відіграє дуже велику роль. Багато приділяють велику кількість уваги його вибору та купівлі, але забувають про найголовніше. Будинок мало придбати. Його ще потрібно зберегти. Для цього потрібно задуматися про страхування.

Чи так вигідне страхування заміської нерухомості ? Відповідь на це питання однозначна: воно не просто вигідне, воно необхідне. На відміну від квартири дачний будинок схильний до великої кількості ризиків. Навряд чи ви часто залишаєте свою міську нерухомість без нагляду, а якщо і залишаєте, то ненадовго і з явними переживаннями. У той же час заміський будинок стоїть один, без сусідів та охорони практично цілий рік.

Сума страхування такого будинку залежить від багатьох критеріїв. Перш за все, це матеріал, з якого споруджено будинок. Справа в тому, що список ризиків для дерев’яного будинку та для спорудження з цегли та газобетону істотно відрізняється. Страхування дерев’яної споруди буде набагато дорожче у відсотках. Як і страхування життя при отриманні кредиту, таке страхування враховує, що будинок схильний більшого спектру загроз. Він може згоріти, піддається ризику затоплення, та й сама конструкція будівлі в рази слабкіша цегляної.

Крім того, потрібно передбачати і розташування будівлі. Наприклад, вартість страхування істотно підвищується, якщо територія заміського селища не перебуває під охороною. Адже один з найбільших ризиків – це ризик «третіх осіб». Тобто грабежу або розбою.

Важлива і загальна статистика. Тут зрозуміти суть підвищення ціни складно. Загальна статистика складається страховими компаніями. Вона не входить до офіційного переліку підвищення ціни, але все одно враховується. Наприклад, всі добре знають, що якісь дачні селища в передмісті постійно піддаються розграбуванню, якісь частіше затоплюються, а якісь мають серйозний ризик лісової пожежі. Коли відбувається страхування банківських карт, то там теж враховується статистика, складена на основі досвіду клієнта в цьому банку. Можна сказати, що думка про місцезнаходження вашого будинку – це його своєрідна кредитна історія.

Знизити вартість страхування будинку можна різними способами. Однак не варто давати неправдиві відомості і неправдиво відповідати на питання агента. В іншому випадку договір може бути розірваний пізніше.

Читайте на cайті:

Ринок страхування

Коментарі

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на STRAHUVANNYA.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами