Все про ОСАЦВ !

08.12.2014 

Приватне акціонерне товариство "Виробничий комплекс "Лілея" пропонує послуги по виготовленню офсетних етикеток. Компанія здійснює друк етикеток в промислових масштабах за ексклюзивним дизайном, враховуючи усі побажання замовників.

страхуванняУ даній статті зібрані відповіді на найактуальніші питання, які рано чи пізно задає кожен, у кого є поліс ОСАЦВ.

Як продовжити період використання страховки ОСАЦВ на решту півроку при страхуванні з обмеженим терміном дії?

Страхувальнику необхідно доплатити по квитанції залишилися 30% від страхової премії. Після чого він отримує новий страховий поліс ОСАЦВ. Страхувальник зобов’язаний пред’явити свій громадянський паспорт, страховий поліс, а так само написати заяву встановленого зразка.

Як розірвати договір страхування ОСАЦВ?

Це можна здійснити у разі продажу автомобіля новому власнику, у разі загибелі транспортного засобу або загибелі власника. Клієнт повинен надати в офіс страхової компанії квитанцію про оплату ОСАЦВ , громадянський паспорт, копію ПТС з відміткою про зняття автомобіля з обліку (Довідку про загибель транспортного засобу / довідку про смерть власника). Сума повертається премії розраховується наступним чином: від початкової суми віднімаються 23%, які утримуються страховою компанією як адміністративні витрати, решта премія повертається відповідно з рештою днями дії страхового поліса ОСАЦВ. У разі продажу автомобіля за дорученням достатньо змінити список водіїв.

Зверніть увагу, що розрахунок повертається премії здійснюється з дня подання заяви, а не з моменту продажу автомобіля.

Як змінити перелік осіб, допущених до управління автомобілем?

Закон ОСАЦВ дозволяє це зробити тільки тій людині, який записаний як страхувальник в поліс ОСАЦВ, або має генеральну довіреність від власника з «Правом внесення змін до страхові документи». Для цього в офіс страхової компанії слід надати оригінал поліса ОСАЦВ, свій громадянський паспорт, копії прав тих осіб, яких хочете внести в поліс ОСАЦВ, а так само написати заяву відповідного зразка. Страховий поліс буде замінений новим, що містить змінений список водіїв. Якщо Ви додаєте водіїв, у яких показники за стажем або віком нижче, ніж у внесених раніше, Ви повинні будете здійснити доплату, яка розраховується за спеціальною формулою.

У випадку якщо Ви не можете надати страховий поліс ОСАЦВ (Копію), в який вписується водій (В даному випадку стаж більше 2-х років і вік старше 22-х не має значення) фігурує, як беззбитковий, то при видачі нового поліса Вам перерахують додаткову оплату. Оплата складе різницю між вартістю Вашого поліса ОСАЦВ з поточними знижками за беззбитковість і вартістю нового поліса, в якому фігуруватиме новий водій без будь-яких відомостей про наявність надбавок / знижок.

Що буде у разі, якщо прострочена дата закінчення поліса ОСАЦВ?

Закон ОСАВЦ передбачає відповідальність страхової компаній за страхувальника протягом 30 днів з моменту закінчення страхового поліса ОСАЦВ. Але слід пам’ятати, що даний факт не сприймається адекватно співробітниками ДАІ. Тому страхувальнику краще продовжувати поліс ОСАЦВ заздалегідь, а не сподіватися на розуміння з боку співробітників автоінспекції. У разі продовження поліса ОСАЦВ з простроченою датою закінчення всі передбачені для водіїв знижки зберігаються незалежно від терміну, що пройшов з моменту закінчення терміну дії страхового поліса ОСАЦВ.

Чи зберігаються знижки при зміні компанії?

Якщо Ви вирішили змінити страхову компанію, то всі належні знижки зберігаються в тому випадку, якщо список допущених осіб не змінюється в бік збільшення. Страхувальник зобов’язаний пред’явити свій попередній поліс ОСАЦВ і у відповідній графі заяви поставити підпис, яка підтвердить безаварійну їзду. Так само не забувайте, що не дуже грамотно вважати, що при продовженні поліса знижка 5% розраховується від суми попередньої страхової премії. Правильно вважати, що знижка розраховується від первоночально страхової премії.

 

Читайте на cайті:

Ринок страхування

Коментарі

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на STRAHUVANNYA.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами