АВТОКАСКО – захист «залізного коня»

22.12.2014 

Приватне акціонерне товариство "Виробничий комплекс "Лілея" пропонує послуги по виготовленню офсетних етикеток. Компанія здійснює друк етикеток в промислових масштабах за ексклюзивним дизайном, враховуючи усі побажання замовників.

автострахуванняОсновна відмінність страхування каско від ОСАЦВ (Поліси каско, ОСАЦВ) полягає в тому, що каско є справою добровільною. Єдиним винятком є покупка автомобіля в кредит: ніякої банк не дасть вам гроші, поки ви не оформите типовий договір страхування каско. Продавці машин в даному випадку виступають заодно з банками (Уралсиб розрахунок каско). За статистикою автосалонів, обсяги продажів нових іномарок в Росії збільшуються рік від року. На сьогоднішній день поліс каско є вже у третій частині автовласників країни (Рейтинг автострахування КАСКО).

Збиток з викраденням чи без?

Автострахування каско (Самара) буває двох видів – часткове і повне. Повний автострахування каско (Самара) має на увазі відшкодування збитку, як від ДТП, так і від викрадення. Часткове автострахування каско на увазі виплати лише за збитки.

За даними статистики, близько 96% людей, що купують новий автомобіль (Не має значення, в кредит чи ні), відразу ж страхують його на випадок збитку і угону. Страхування тільки від угону у нас немає, оскільки це невигідно страховим компаніям при нинішньому рівні «Експропріації» чужого колісного майна.

Середня вартість каско – величина досить абстрактна, оскільки розрахунок поліса каско здійснюється на основі ряду факторів. Так, автострахування каско (Вартість) розраховується з урахуванням:

  • Марки, моделі автомобіля (Калькулятор каско тойота);
  • Року випуску автомобіля (Чим старший автомобіль, тим нижче тариф (Тарифи страхування каско) на страхування угону і тим вище на страхування збитку);
  • Вартості автомобіля (Вартість визначає експерт страхової компанії (Ингосстрах страхування каско), даними для розрахунку вартості служить ціна нового автомобіля даної марки і розрахунок його амортизації);
  • Кількості водіїв;
  • Віку і водійського стажу кожного з водіїв.

Оформляючи поліс каско (Зеніт страхування каско) ви можете заощадити. Наприклад, зменшивши число водіїв, включених в поліс, або залишаючи автомобіль на ніч у гаражі або на стоянці, що охороняється (Багато страховиків дають за це знижку в 5-10%).

Розрахунок поліса каско (Вартість каско альмера класик) відповідно з вашими даними можна провести за допомогою спеціального каско калькулятора (Калькулятор каско тойота). Такий калькулятор можна знайти на сайті практично будь-якої страхової компанії (Насту калькулятор каско, калькулятор каско російський світ, РЕСО каско калькулятор).

Це важливо знати

Типовий договір страхування каско, як правило, набуває чинності в 00 годин і 00 хвилин наступного за його укладанням дня.

Навіть якщо ви порушили правила і стали винуватцем ДТП, страхова компанія відшкодує збиток. Форма відшкодування збитку (Уралсиб розрахунок каско) заздалегідь обумовлюється в договорі, але право вибору при цьому залишається за клієнтом. Ви можете вибрати або ремонт по калькуляції на станції техобслуговування, зазначеної страховою компанією (Ингосстрах страхування каско), або на станції, яку вибрали ви.

Якщо з якоїсь причини ви захочете достроково розірвати типовий договір страхування каско, то, швидше за все, втратите частину суми, сплаченої при його укладанні (Середня вартість каско альмера класик).

Як вже згадувалося вище, тарифи страхування каско (Автострахування каско вартість) залежать від марки автомобіля і його технічного стану. Наприклад, власникам машин з правим кермом не варто розраховувати на ремонт. У такому випадку можна розраховувати тільки на калькуляцію збитку (Калькулятор каско російський світ, насту калькулятор каско). Так само не в честі у страховиків та машини вітчизняної автопромисловості. За негласною статистикою, три з чотирьох страхових компаній під слушним приводом відмовляться від страхування «Москвича» або «Оки» (Поліси каско, ОСАЦВ).

Так само необхідно згадати про основну вимогу страхових компаній (Зеніт страхування каско) – автомобіль повинен бути оснащений охоронною системою. Яка саме сигналізація повинна бути встановлена, повідомлять самі страховики. Для дорогих іномарок, як правило, це супутникова охоронна система.

Перш ніж відправлятися на оформлення договору каско, знайдіть на якому-небудь авторитетному сайті рейтинг автострахування КАСКО, почитайте відгуки про автострахування каско. Це не тільки дасть додаткову інформацію для роздумів, а й дозволить не помилитися з вибором страховика.

 

Читайте на cайті:

Ринок страхування

Коментарі

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на STRAHUVANNYA.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами