Вибираємо договір страхування

06.01.2014 

Приватне акціонерне товариство "Виробничий комплекс "Лілея" пропонує послуги по виготовленню офсетних етикеток. Компанія здійснює друк етикеток в промислових масштабах за ексклюзивним дизайном, враховуючи усі побажання замовників.

договір страхуванняАвтострахування – досить заїжджена тема, але, тим не менш, з року в рік вона не втрачає своєї актуальності – кількість машин на дорогах збільшується, а культура водіння, схоже, не тільки не зростає, а впевнено рухається заднім ходом в кам’яний вік. Видать, в тих умовах, де на кожен п’ятачок дорожнього полотна доводиться по автомобілю, нічого доброго і хорошого з’явитися в водійських душі попросту не може. Тому і спостерігається часто-густо озлобленість і нахабство, а як наслідок усього цього – незліченні аварії. Наслідком усього цього – не менш незліченні пропозиції від автостраховиків. Тому в даній статті ми і поговоримо про те, як не схибити в такій важливій справі, як покупка страхового поліса.

На щастя, ті часи, коли на ремонт автомобіля з винуватця ДТП гроші вибивалися на місці ласкавим словом і переконанням або підручними засобами у вигляді гайкового ключа або монтування, вже давно минули. Тепер кожен водій забезпечений полісом ОСАЦВ, який гарантує отримання відшкодування за шкоду. У всякому разі, так задумували розробники закону, які не прийняли в розрахунок, що поруч з добропорядними компаніями з’являться і різні користолюбці, які також будуть «Страхувати» відповідальність автовласників, але виплату з яких отримати буде нереально. А чи є гарантії того, що у ваш автомобіль в’їде автовласник, що застрахував свою відповідальність не в нормальній компанії, а саме ось в такій конторі «Роги і копита» або в будь іншої регіональної страхової? Тоді доведеться роками чекати виплат або тиснути на совість винуватця ДТП, якої просто може і не бути. У цьому випадку не минути судових розглядів. Але це вкрай тривало і хистке. Однак виходом із ситуації може стати поліс Автокаско, а якщо ви володієте не кредитні автомобілем, то ціна такої страховки досить прийнятна, необхідно тільки не помилитися з вибором страхової компанії і програми страхування.

Треба усвідомити, що ОСАЦВ, як таке, це всього лише ваш пропуск з гаража, а щоб без побоювання їздити по дорогах, необхідно докупити розширення ліміту відповідальності, оскільки число дорогущих іномарок на дорогах, знаменно вказує на те, що належні за законом 120 тисяч рублів ніяк вам не допоможуть, якщо не пощастить, і ви в’їдете в автомобіль, рангом вище середнього. А адже ще необхідно відремонтувати і свій автомобіль. Тому, самим розумним буде – розширити свій ліміт відповідальності. Як правило, страховики рекомендують це зробити на додаток до полісу ОСАЦВ, вартість такого розширення становить 1 – 3 тисячі рублів.

Як відзначають досвідчені водії, поліс Автокаско в безлічі випадків істотніше, ніж поліс ОСАЦВ. Страхування каско забезпечує захист машини від ризиків угону і збитку. Начебто все гранично ясно і просто, але й тут є свої особливості. Треба дізнатися не тільки, які ризики покриватиме ваш поліс – тут в більшості випадків у всіх все однаково, але також ретельно вивчити параграф з винятками. У цьому розділі можна виявити багато пікантного, зокрема, може виявитися, що крадіжка автомобіля зі стоянки, яка не охороняється, ставиться до виключення, і при викраденні автомобіля з такої стоянки, страховик цілком законно відмовить у відшкодуванні і юридично він буде абсолютно правий.

Вибираючи програму КАСКО, необхідно поміркувати про те, що буде при настанні страхового випадку. На хвилину уявіть собі, що він вже настав. Перший, з ким вам доведеться зустрітися – це співробітник ГИБДД, у якого вам треба отримати необхідні довідки для оформлення виплат за полісом. Повірте, процедура ця досить неприємна і довга. Тому, вибирайте такий поліс, де збором всіх необхідних довідок займатиметься страховик.

Зібравши всі довідки, вам буде потрібно вибирати – отримувати грошову компенсацію і самому займатися ремонтом машини або дати згоду на ремонт в техцентре, рекомендованому страховою компанією. Що тут вибрати? Найкраще рішення, звичайно ж, коли у вашому полісі передбачена умова, що ремонт автомобіля можливий у будь-якому сервісі на ваш розсуд, а страховик згодом повертає гроші, витрачені на ремонт, або погашає рахунок, виставлений автосервісом. Переваги такого залагодження випадків по Автокаско полягають в наступному: керівники автосервісів, піклуючись про обсяги, надають страховикам значні знижки на ремонт. Начебто, все непогано. Але, директора ремонтом не займаються, це роблять майстри, які в цьому випадку отримають за нормо-годину роботи з автомобілем на 20% менше, ніж отримують при роботі з автомобілем, за ремонт якого розраховуються через касу. Відчуваєте різницю? Ось вам і незліченні скарги на те, що страховики навмисне посилають клієнтів в негідні сервіси. Тому, необхідно вибирати такий поліс, за яким ви можете ремонтувати автомобіль в будь-якому сервісі за своїм розсудом. Однак за цей страховики, як правило, запитують доплату до 30% від ціни поліса. Проте можна знайти такі компанії, де даний вид послуги вже включений в стандартний продукт. Крім цього, не завжди після ДТП автомобіль може рухатися самостійно, тому слід вибирати поліс, що включає послуги евакуатора.

При розрахунку вартості поліса автокаско беруться до уваги багато чинників: пробіг і потужність автомобіля, його вартість, присутність охоронної системи, стаж водія, число осіб, допущених до управління і т.д. Ціна поліса автокаско може варіюватися в досить великому діапазоні, в залежності від страховика і надаються їм знижок.

 

Читайте на cайті:

Ринок страхування

Коментарі

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на STRAHUVANNYA.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами