Види страхування

04.11.2013 

Приватне акціонерне товариство "Виробничий комплекс "Лілея" пропонує послуги по виготовленню офсетних етикеток. Компанія здійснює друк етикеток в промислових масштабах за ексклюзивним дизайном, враховуючи усі побажання замовників.

Іпотечне страхуванняУ нашому суспільстві зараз неможливо знайти людину, яка ніколи не користувалася послугами страхування. Без страхівки зараз неможливо сісти за кермо, поїхати за кордон, та й просто піти до лікаря на прийом. Страхування сьогодні – це вид суспільних відносин, які захищають майнові інтереси осіб у разі виникнення несприятливих ситуацій, які називаються страховими випадками. Кожне підприємство зобов’язане використовувати добровільне медичне страхування співробітників для надання своєчасної та якісної медичної допомоги.

Історично страхування розвивалося разом з нашим суспільством, адже кожен в тій чи іншій мірі побоювався за збереження своїх заощаджень і майна. Поступово з’являлися нові сфери страхування, тепер це комплексний інститут з розгалуженою системою послуг. Фахівці зі страхування розрізняють сім основних видів послуг.

1. Медичне страхування

Ми всі звикли до медичних полісів, без них досить складно отримати практично будь-яку медичну допомогу, крім строкової. Медичне страхування не обмежується такими полісами, а може включати в себе досить велику схему. У якій би компанії ви не оформляли медичну страховку, потрібно вказувати, що за обслуговування ви хочете отримувати. Розрізняють комплексне або консультаційне (послуги окремих фахівців) страхування. Як тільки у вас виникла проблема з числа страхових випадків вашого страхового документа, ви зв’язуєтеся зі страховим агентом і отримуєте фінансову підтримку.

2. Автострахування

Терміни ОСАЦВ (з його додатковою частиною ДСАЦВ) і КАСКО на слуху у кожного з нас. Без будь-якого з цих полісів ви не в праві водити машину. При виїзді за кордон на своєму автомобілі дія національної страховки припиняється і ви повинні оформити місцеве ОСАЦВ або отримати поліс «Зелена карта»

3. Туристичне страхування

Таку страховку можна і потрібно оформляти для виїзду на відпочинок, навчання або на роботу в іншу державу. Без такого документа вам цілком можуть відмовити у візі. Вас страхують на випадок нещасного випадку та проблем зі здоров’ям в іншій країні. У число послуг тут входить прийом у лікаря, госпіталізація і перебування в лікарні, оплата ліків та доставка додому. Також у ряді випадків вона відшкодує вартість приїзду вашого найближчого родича в лікарню.

4. Страхування від нещасних випадків

Якщо ваша робота безпосередньо пов’язана з ризиками здоров’я і життя, то не варто нехтувати цією страховкою. Страхова компанія несе відповідальність при нещасному випадку, вона повністю оплачує ваше лікування або операцію. Важливо вказати ту суму, на яку ви розраховуєте при настанні страхового випадку.

5. Страхування життя

Сьогодні досить поширений вид страхування. Відмінною особливістю є його накопичувальний характер. Тобто сума збільшується з часом як на банківському депозиті, при тому що ви в будь-який момент можете отримати необхідний захист. При укладанні договору вас попросять встановити розмір відсотків, які будуть додаватися до ваших регулярних внесків під час дії договору.

6. Іпотечне страхування

Ця страховка гарантує виплату банку всієї суми по кредиту в будь-якому разі, які б обставини не відбулися у вашому житті.

7. Страхування майна

Страхуючи своє майно, ви захищаєте себе від багатьох неприємностей: потопу, пожежі, пограбування та ін.

У цій статті перераховані тільки найосновніші і найпоширеніші види страхування, звичайно ж, можна зустріти й інші послуги, наприклад, страхування бізнесу, страхування вантажів, професійної відповідальності та багато інших. Всю інформацію з докладною консультацією ви можете отримати в офісі страхової компанії.

Читайте на cайті:

Ринок страхування

Коментарі

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на STRAHUVANNYA.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами