Як не помилитися з вибором програми автострахування?

01.01.2014 

Приватне акціонерне товариство "Виробничий комплекс "Лілея" пропонує послуги по виготовленню офсетних етикеток. Компанія здійснює друк етикеток в промислових масштабах за ексклюзивним дизайном, враховуючи усі побажання замовників.

автоцивілкаБудь-який банк при видачі автокредиту на велику суму неодмінно зажадає від клієнта страхування придбаного автомобіля. Як правило, банки в цих випадках пропонують «Своїх» страховиків. Цілком можливо, що банк рекомендує вам найбільш стабільну і чесну страхову компанію на ринку страхування, але при цьому ніхто не гарантує того, що програма, запропонована цим страховиком, який не виявиться абсолютно грабіжницької. Тому, перш ніж укладати договір з рекомендованою страховою компанією, слід, як мінімум, дізнатися експертів про це страховика або ознайомитися з відгуками про роботу компанії в Інтернеті.

Зверніть увагу на умови страхування. Іншими словами, на те, яким чином і на яких умовах страховик виплачує відшкодування. Приймайте до уваги і процентну ставку по страхуванню. Найчастіше відбувається так, що набувачі автомобілів, спокусившись невисокою процентною ставкою кредиту на автомобіль, виплачують вкрай високу ставку за програмою, рекомендованою банком.

Перед тим як підписувати договір, краще звернутися до юриста з проханням, щоб він вивчив умови даного договору. Якщо ж віддаєте перевагу зробити це самостійно, то уважно вивчіть договір, перевіряючи кожну кому в ньому. Неодмінно зверніть увагу на те, щоб договір застави відображав реальну вартість автомобіля і реальні терміни кредитного договору. При встановленні будь-яких розбіжностей в договорі з реальними ставками, не погоджуйтеся з кредитними менеджерами або співробітниками автосалонів, що намагаються переконати вас у тому, що це зроблено для зручності оподаткування або виплати кредиту. Не забувайте про те, що розбіжності в зовсім навіть незначну суму можуть вилитися у важкі наслідки у вигляді величезних переплат. Крім зіставлення даних, слід також ретельно ознайомитися з пунктами, викладаються «Права і обов’язки сторін». Найбільш важливо, щоб в розділі про відповідальність позичальника при угоні або конструктивному збиток автомобіля страховою компанією були чітко прописані її зобов’язання і дії. Перевірте також термін дії вашого страхового договору – він не повинен бути менше терміну кредитування або розстрочки платежу.

Приймайте до уваги і розмір страхових внесків, які не можуть бути постійними протягом всього терміну кредитування. Адже в процесі експлуатації автомобіля його вартість постійно знижується, а розрахунок страхових внесків, як правило, здійснюється на підставі її оціночної вартості.

Якщо ви зневажливо поставитеся до договору, не перевірите його ретельно, то може статися так, що в повному обсязі і за рахунок своїх коштів вам доведеться відшкодовувати збиток банку. При цьому якщо автомобіль виявився в угоні або сильно пошкоджений, то вигодонабувачем буде кредитна організація, на рахунок якої страхова компанія і перерахує страховку.

З кожним днем автокредити набирають все більшої популярності. На даний момент вони поступаються тільки кредитуванню на придбання побутової техніки. Але на відміну від побутової техніки, автомобіль сам виступає як предмет застави і тому банки пред’являють вимоги щодо їх обов’язковому страхуванню. А, рекомендуючи страхові програми своїх партнерів, цілком можливо, що таким чином кредитні організації беруть в розрахунок і свою вигоду.

 

Читайте на cайті:

Ринок страхування

Коментарі

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на STRAHUVANNYA.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами