Як витрачаються кошти, які ми виплачуємо за КАСКО

15.07.2014 

Приватне акціонерне товариство "Виробничий комплекс "Лілея" пропонує послуги по виготовленню офсетних етикеток. Компанія здійснює друк етикеток в промислових масштабах за ексклюзивним дизайном, враховуючи усі побажання замовників.

КАСКОВсі знають, що автострахування відноситься до прибуткового бізнесу, тому багатьох людей хвилює питання про те, куди витрачаються гроші, які виплачуються страхувальником за полісом КАСКО. Особливо гостро таке питання хвилює страхувальників, які протягом року обійшлися без страхових випадків і, як наслідок, не отримували страхового відшкодування, яке б закрило їх витрати зі страхування КАСКО. Щоб заспокоїти своїх клієнтів, страхові компанії надають нижченаведений звіт за своїми витратами:

- 50% всіх вступників коштів витрачається на виплати за страховими випадками;

- 25% всіх вступників коштів витрачається на адміністративні та юридичні витрати;

- 25% всіх вступників коштів йде на витрати з управління компанією.

Безумовно, що ці показники різняться у різних компаній. У деяких з них накладні витрати сильно скорочені. Значна частина грошей, що надходять на сплату за КАСКО, виплачується в якості матеріальної компенсації за збиток, який виник з настанням страхового випадку. Приблизно 50% всіх витрат страхової компанії припадає на виплату з пошкоджень при ДТП. Самі пошкодження при ДТП складають порівняно невелике число витрат, але, в сукупності з витратами на медичні послуги, вони виливаються в досить значні суми.

Саме з цієї причини всебічне покриття і пошкодження при ДТП стоять страховим компаніям великих грошей. Багато коштів у страхових компаній витрачається на утримання штату юристів, що представляють інтереси страховика в разі спірних ситуацій із страхувальником. У додаткові витрати страхових компаній входять витрати на рекламу, витрати на зарплату штатних співробітників і комісійні виплати агентам.

Виходячи з усіх цих витрат, і складається ринкова вартість поліса КАСКО для вашого автомобіля.

Читайте на cайті:

Ринок страхування

Коментарі

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на STRAHUVANNYA.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами