Які збитки відшкодовує КАСКО?

27.01.2014 

Приватне акціонерне товариство "Виробничий комплекс "Лілея" пропонує послуги по виготовленню офсетних етикеток. Компанія здійснює друк етикеток в промислових масштабах за ексклюзивним дизайном, враховуючи усі побажання замовників.

КАСКОБудь-який водій, купуючи автостраховку, безумовно, розраховує, що страхова компанія у випадку шкоди, відшкодує йому цей збиток. Але далеко не всякий водій знає, що автостраховка покриває тільки певні ризики, перераховані в правилах страхування. Крім переліку ризиків, що покриваються, в страховому полісі КАСКО також вказується і спосіб відшкодування збитку. Залежно від того, який варіант відшкодування вибирає конкретний водій, страхова компанія застосовує понижуючі і підвищувальні коефіцієнти при розрахунку вартості поліса КАСКО. Ці коефіцієнти впливають на кінцеву вартість поліса.

Умови страхування пропонуються компаніями у великому асортименті, тому всі вони можуть досить сильно відрізнятися один від одного. Виходячи з цього, вибираючи страхову компанію, необхідно дивитися не тільки на вартість КАСКО в цій компанії, а й уважно знайомитися з її правилами страхування. Безліч страхових компаній не відшкодовують збитки, що сталися внаслідок загоряння електропроводки, дій тварин чи самовільного руху автомобіля. Інші компанії передбачають відшкодування збитку, в результаті дій тварин, але не виплачують збиток у випадку, коли при ДТП постраждали тільки автомобільні покришки або колеса автомобіля. Жодна страхова компанія не буде відшкодовувати збиток водієві, що знаходився в стані алкогольного сп’яніння або, якщо у цього водія не було допуску до управління даним автомобілем.

По різному страховики підходять і до відшкодування таких витрат, як витрати на евакуацію або зберігання пошкодженого автомобіля.

Не менш важливим в умовах договору є і такий момент, як спосіб виплати страхового відшкодування. Збиток може відшкодовуватися як у грошовому еквіваленті, так і в натуральній формі, коли пошкоджений транспортний засіб у напрямку страхової компанії відновлюється в спеціалізованих сервісах.

Як правило, розмір виплати визначається страховою компанією, але на які критерії вона при цьому повинна спиратися вказується в правилах страхування або в страховому полісі.

Найбільш популярна форма відшкодування – ремонт транспортного засобу. Від того, де буде проводитися цей ремонт, також складається вартість поліса КАСКО. За полісом КАСКО передбачається три варіанти ремонтів: дилерський сервісний центр по напрямку страхової компанії, СТО – за вибором страхувальника та сервіси неофіційних дилерів по напрямку страховика.

Деякими страховими програмами передбачається будь-який варіант відшкодування на вибір страхувальника. Безумовно, такий варіант найбільш вигідний для страхувальника. Для страхової організації самим вигідним варіантом є напрямок автомобіля на ремонт в НЕ дилерський техцентр. Від форми відшкодування буде залежати і кінцева вартість поліса КАСКО .

 

Читайте на cайті:

Ринок страхування

Коментарі

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на STRAHUVANNYA.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами