Який страховий договір обрати для страхування нерухомості?

14.01.2013 

Приватне акціонерне товариство "Виробничий комплекс "Лілея" пропонує послуги по виготовленню офсетних етикеток. Компанія здійснює друк етикеток в промислових масштабах за ексклюзивним дизайном, враховуючи усі побажання замовників.

страхування нерухомостіЩо краще: страхувати нерухомість на якусь певну суму чи укладати договір з оглядом та оцінкою? Все залежить від того, які цілі переслідує домовласник.

Якщо він хоче захистити себе на певну суму від локальних збитків, у цьому випадку йому вигідний перший варіант. Експрес-страхування – стандартизована програма, в якій не можна нічого змінювати. Його доцільно вибирати, якщо процедуру потрібно спростити або з якихось причин немає бажання бачити у своєму домі сторонніх.

Якщо ж власник будинку турбується про те, що роки життя покладені в споруду, і в разі вибуху, замикання, загоряння за якою причини все майно буде знищено повністю – мільйон гривень не врятує положення. Якщо ви вибрали індивідуальну страховку, то самі підібрали ризики, описали і фактично проставили вартість по всіх групах майна.

Обговорювати умови потрібно зі своїм страховим агентом або представником.

На що слід звернути увагу?

В першу чергу на пункт договору «Порядок та умови здійснення страхового відшкодування». Потрібно уважно вивчити список (пакет) документів, необхідних для отримання страховки.

Також варто звернути увагу на термін, протягом якого страховик зобов’язується відшкодувати збитки, і причини, з яких у виплаті вам можуть відмовити.

Схожі публікації:

Ринок страхування

Коментарі

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на STRAHUVANNYA.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами